Categoria
Localització
ÁGORA
ÀGORA CASA DE CULTURA
AGORA PARC CENTRAL
ALAMEDA DEL PARC MOLí D’ANIMETA
ANTIGUO MERCADO MUNICIPAL
ÀREA RECREATIVA LA XOPERA
AUDITORI CASA DE CULTURA
AUDITORI CASA DE LA CULTURA
AUDITORI CENTRE SOCIAL
AUDITORI DE RAFELBUNYOL
AUDITORI DEL MERCAT
AUDITORI FINCA LA BARBERA DELS ARAGONÉS
AUDITORI GERMANIES
AUDITORI JOAQUIN RODRIGO
AUDITORI JUAN VAREA
AUDITORI MOLÍ DE VILA
AUDITORI MUNICIPAL
AUDITORI MUNICIPAL – WENCESLAO AYGUALS D’IZCO
AUDITORI MUNICIPAL D’AIELO DE MALFERIT
AUDITORI MUNICIPAL DE PAIPORTA
AUDITORI MUNICIPAL DE SANT MATEU
AUDITORI MUNICIPAL DEL GENOVéS
AUDITORI MUNICIPAL MUSIC RAFAEL BELTRÀN MONER
AUDITORI MUNICIPAL VALERIÀ GIL D’ONDARA
AUDITORI RIBA-ROJA
AUDITORI SALVADOR SEGUÍ
AUDITORIO ANTONIO J. BALLESTER BONILLA
AUDITORIO CENTRO SOCIAL POLIVALENTE
AUDITORIO MUNICIPAL BURJASSOT
AULARI COL.LEGI PARE JOFRÉ
AULES DELS COL·LEGIS
BASÍLICA SANT JAUME APÒSTOL
BIBLIOTECA MUNICIPAL
CADA
CAFÉ DE LA KAKV
CAFETERÍA CASA DE CULTURA
CAFETERIA CENTRE CULTURAL
CALLE
CAMP DE FUTBOL
CAPELLA DE L’ASIL D’ANCIANS DESEMPARATS
CAPELLA VERGE DEL CARME
CARMEN VALERO
CARPA MUSICAL
CARRER
CARRER – PLAÇA
CARRER – PLAÇA PERE CORNELL
CARRER I ESPAIS SINGULARS
CARRER L’OLLERIA
CARRER TAVERNES
CARRER-AIRE LLIURE
CARRERS I PLACES DE LA CIUTAT
CARTOIXA D’ARACRISTI
CASA DE CULTURA
CASA DE CULTURA (CARRER)
CASA DE CULTURA DE BELLREGUARD
CASA DE CULTURA DE PICASENT
CASA DE CULTURA SANTA POLA
CASA DE LA CULTURA
CASA MUNICIPAL DE CULTURA
CASA SANTONJA-PALAU DELS MARAU
CASTELL DE LA PATÀ
CASTILLO (SALA NOBLE)
CCCE L’ESCORXADOR
CENTRE CULTURAL
CENTRE CULTURAL “PAPA CALIXTE III”
CENTRE CULTURAL ALTEA LA VELLA
CENTRE CULTURAL DE SOLLANA
CENTRE CULTURAL EL MOLÍ
CENTRE CULTURAL EL RAVAL
CENTRE CULTURAL EL TEULAR
CENTRE CULTURAL ENRIC VALOR
CENTRE CULTURAL MARÍO MONREAL
CENTRE CULTURAL SALVADOR MIRÓ
CENTRE CULTURAL TÍVOLI
CENTRE MUNICIPAL BERNAT I BALDOVÍ
CENTRE MUNICIPAL DE CULTURA LA MERCÉ
CINEMA CHAPÍ
COBERTA DEL MERCAT
CONSERVATORI DE LLÍRIA
CONVENT DE LES MONJES DE L’OLLA
EL TORREO
ERMITA SANTA BARBARA
ESCENARI AUDITORI MUNICIPAL
ESCENARI CASA DE CULTURA
ESCENARI CASA DE LA CULTURA
ESCENARI CM BERNAT I BALDOVÍ
ESCENARI DEL TEATRE
ESCENARI ESCALES DEL MONESTIR
ESCENARI PLAÇA AJUNTAMENT
ESCENARI PLAÇA DE L’AJUNTAMENT
ESCENARI TEATRE MUNICIPAL FRANCESC TÀRREGA
ESCENARI TEATRE PRINCIPAL MONÒVER
ESCENARIO AUDITORIO
ESCENARIO DEL MOLÍ
ESCOLA DE MÚSICA
ESCOLA INFANTIL DE PRIMER CICLE MUNICIPAL
ESCOLA LA MASIA
ESGLÈSIA DE LA MARE DE DÉU DEL CARME
ESGLÈSIA DE LA PURÍSSIMA CONCEPCIÓ
ESGLÉSIA DE LA SANG
ESGLÉSIA DEL BON SUCCÉS
ESGLÉSIA SANT BERTOMEU
ESPAI DE LA MÚSICA MESTRE VILA
ESPAI FIRAL
ESPAI JUNT BIBLIOTECA
ESPAI POLIVALENT
ESPLANADA DEL MONESTIR P. FÈLIX RAMAJO
EXPLANADA CENTRE JOVE
FORN CULTURAL
GLORIETA
GRAN TEATRE
GRAN TEATRE ANTONIO FERRANDIS
GRAN TEATRE D’ALZIRA
GRAN TEATRE DE XÀTIVA
HORT DE CARRERES
HORT DE MANUS
JARDí CASA DE CULTURA
JARDÍN ALCALDE VICENTE MAESTRE
JARDÍN DEL XALET DE LA XAPA
JARDINS DE TORRECREMADA
JARDINS DE VILLA EUGÈNIA
JARDINS DEL MERCAT
JARDINS DEL MUSEU DE LA RAJOLERIA
JARDINS VILLA AMPARO
LA CASSOLA
LA LLOTJA SALA CULTURAL
MAGATZEM DE RIBERA
MUSEO DE ARQUEOLOGÍA Y ETNOLOGÍA DE SEGORBE, MAES.
NOU ESPAI CULTURAL DEL CENTRE SOCIOCULTURAL
PALACIO DE LA MUSICA
PALAU ALTEA
PARANIMF DE LA UNIVERSITAT
PARANIMF DE LA UNIVERSITAT JAUME I
PARC – PLAÇA EUROPA
PARC ALTER
PARC BLASCO IBAÑEZ
PARC CALIXTE III
PARC DE L’ALQUENÈNCIA
PARC EL CAMPET
PARC ELS FILTRES
PARC LES ERES (NOU ESPAI)
PARC MUNICIPAL BENJAMI MARC CIVERA
PARC MUNICIPAL DE VIL·LA ROSARIO
PARC MUNICIPAL MALDONADO
PARC NOU D’OCTUBRE
PARC SILVESTRE D’EDETA
PARC VALMONTONE
PARKING LAS PALMERAS
PARKING METRO MANISES
PARQUE CALLE ESCALANTE
PARQUE DEL MERCADO
PARQUE L’EIXERETA
PARRòQUIA SANTA ANNA ALTEA LA VELLA
PASEO RAJOLAR
PASSEIG
PASSEIG MARÍTIM
PASSEIG SECONDO BALDÍN
PATI AYORA
PATI CEIP MIGUEL DE CERVANTES
PATI CEIP SANTA BÀRBARA
PATI CENTRE CULTURAL
PATI DEL CEIP BLASCO IBáñEZ
PATI GRUP NOU
PATI IES RAMON MUNTANER
PATI MUSEU DE LA CASA GRAN
PATI MUSEU DE LA FESTA
PATI PALAU DE MALFERIT.
PATIO ARMAS CASTILLO-FORTALEZA
PATIO BUTACAS CASA DE CULTURA
PATIO DE LA CASA DEL FESTERO
PL. 3 D’ABRIL
PL. PALAU
PLA DE BAIX
PLAÇA CALVARI
PLAÇA D’ESPANYA
PLAÇA DE BAIX
PLAÇA DE BOUS
PLAÇA DE BOUS DE VINARÒS
PLAÇA DE L’AIGUA
PLAÇA DE L’AJUNTAMENT
PLAÇA DE L’ESGLÈSIA
PLAÇA DE LA CONSERVETA
PLAÇA DE LES LLETRES VALENCIANES
PLAÇA DE SAN SEBASTIÁN
PLAÇA DEL CARBÓ
PLAÇA DEL CASAL JOVE
PLAÇA DEL CASTELL
PLAÇA DEL FORN
PLAçA DEL MERCAT
PLAÇA DEL MOLÍ
PLAÇA EXTERIOR TEATRE PRINCIPAL
PLAÇA GERARDO GARCÉS
PLAÇA GERMANIES
PLAÇA JUAN CARLOS I
PLAÇA MAJOR
PLAçA MARUJA VARó – PASSEIG JOAQUíN SOROLLA
PLACA PAÍS VALENCÍA
PLAÇA PAÍS VALENCIÀ, Nº 3
PLAÇA RAFAEL ATARD
PLAÇA XÚQUER
PLAZA
PLAZA DE ARMAS
PLAZA DEL ALTO PALANCIA
PLAZA DEL MOLINO DE GALÁN
PLAZA DR. CAJAL
POLIESPORTIU
RECINTE DEL CALVARI
RECORRIDO INTINERANTE
RIURAU D’ARNAUDA
SALA CULTURAL “CINEMA ODEON”
SALA DE TEATRE CARLES PONS DE LA CASA DE CULTURA
SALA DE TEATRE CARLES PONS DE LA CASA DE CULTURA_
SALA EL MERCADO
SALA ESCENARI
SALA ESPAI BLANC
SALA EXPOSICIONS INSTITUT MUNICIPAL DE CULTURA
SALA GOMIS D’ONTINYENT
SALA MULTIUSOS, PABELLÓN POLIDEPORTIVO MUNICIPAL.
SALA NOVA CM BERNAT I BALDOVÍ
SALA OVIDI MONTLLOR
SALA PAVELLÓ
SALA RAGA
SALA VICENT ROS
SALÓ ACTES DEL CENTRE CULTURAL RAUSELL
SALÓ ACTES DEL CONSERVATORI DE MÚSICA
SALÓ D’ACTES CASA DE LA CULTURA
SALÓ D’ACTES FUNDACIÓ BANCAIXA SAGUNT
SALÓN ACTOS CASA DE CULTURA
SALóN DE ACTOS DEL AYUNTAMIENTO DE TORRENT
T. GOYA
TEATRE ALCAZAR
TEATRE AUDITORI
TEATRE AUDITORI CENTRE SOCIAL DE DÉNIA
TEATRE AUDITORI LA VILA JOIOSA
TEATRE AUDITORI MUNICIPAL
TEATRE AUDITORI MUNICIPAL D’ALDAIA (TAMA)
TEATRE AVENIDA
TEATRE BEGOÑA
TEATRE CALDERÓN
TEATRE CAPITOLIO
TEATRE CASA DE CULTURA
TEATRE CENTRE CULTURAL ALMUSSAFES
TEATRE D. ENRIQUE
TEATRE DE LA BANDA PRIMITIVA
TEATRE DE LA LLAR DE LES PERSONES MAJORS
TEATRE DE LA LLAR DEL JUBILAT
TEATRE DE LA PLAÇA
TEATRE DE LA UNIÓ MUSICAL
TEATRE DEL CENTRE CULTURAL
TEATRE ECHEGARAY
TEATRE ELS XIII
TEATRE L’AGRÍCOLA
TEATRE LA MARINA
TEATRE LICEO DEL PALAU CASTELL DE BETXí
TEATRE MÓNACO
TEATRE MUNICIPAL
TEATRE MUNICIPAL CERVANTES
TEATRE MUNICIPAL D’ALGEMESÍ
TEATRE MUNICIPAL DE BETXÍ
TEATRE MUNICIPAL FRANCESC TÀRREGA DE BENICÀSSIM
TEATRE OLÍMPIA
TEATRE PAYÀ
TEATRE PRINCIPAL
TEATRE PRINCIPAL DE MONÒVER
TEATRE RICARDO CEBOLLA
TEATRE SERRANO
TEATRO CHAPÍ
TEATRO LICEO
TEATRO MONTECARLO
TEATRO PRINCIPAL
TEATRO RIO
TEATRO SERRANO
TEMPLO DE SANTA MARIA
TORRE DEL MAR
TORRE DEL VIRREI
TORRE MUSSA
TORRETA DE LA MAR
VICENTE FERRI
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
Organitzador
AIELO DE MALFERIT – ANGEL DE MIGUEL GARCIA
AIELO DE MALFERIT – ASOCIACION MUSICARTS
AIELO DE MALFERIT – AUDIOVISUALES LA FIESTA SL
AIELO DE MALFERIT – BRINCADEIRA
AIELO DE MALFERIT – CIA. MADUIXA
AIELO DE MALFERIT – COMEDYPLAN
AIELO DE MALFERIT – COMEDYPLAN (RAFA ALARCÓN PRODUCCIONES SL)
AIELO DE MALFERIT – COMPANYIA DE COMEDIANTS LA BALDUFA SCCL
AIELO DE MALFERIT – CULTURA POPULAR CONTEMPORÀNIA, SL
AIELO DE MALFERIT – DANI MIQUEL
AIELO DE MALFERIT – DE SOPRANO Y ARPA
AIELO DE MALFERIT – DOMINGO MARTINEZ BELAIRE
AIELO DE MALFERIT – EL MICO ENTERTAINMENT SL
AIELO DE MALFERIT – EVENTIME PRODUCCIONES SLU
AIELO DE MALFERIT – EXCELSIOR PRODUCCIONES S.L.
AIELO DE MALFERIT – FRESCULTURA
AIELO DE MALFERIT – GATAMAULA PRODUCCIONS
AIELO DE MALFERIT – HONTZA PRODUCCIONES
AIELO DE MALFERIT – HORTA TEATRE
AIELO DE MALFERIT – INMACULADA ESCORIHUELA BALLESTA. GOBELINS PRODUCCIONES MUSICALES.
AIELO DE MALFERIT – JM GESTIÓN TEATRAL
AIELO DE MALFERIT – JUAN DIEGO SANCHIS GARCÍA
AIELO DE MALFERIT – LA FAMÍLIA POLÍTICA
AIELO DE MALFERIT – LA MAGIA DE JANDRO
AIELO DE MALFERIT – MAR GARCIA I JAVI SOLER
AIELO DE MALFERIT – MARC BENITO FERRE
AIELO DE MALFERIT – METRONOM
AIELO DE MALFERIT – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
AIELO DE MALFERIT – PRIMAVERA D’HIVERN
AIELO DE MALFERIT – PRO21CULTURAL
AIELO DE MALFERIT – PRODUCCIONES YLLANA
AIELO DE MALFERIT – RAMONETS
AIELO DE MALFERIT – ROBERTO HOYO CASTILLEJO (LEAMOK)
AIELO DE MALFERIT – TEATRO CHE Y MOCHE SL
AIELO DE MALFERIT – TRENCADÍS PRODUCCIONS
ALACANT_UNIVERSITAT – AçAFRãO PRODUCCIONES
ALACANT_UNIVERSITAT – BAMBALINA TITELLES
ALACANT_UNIVERSITAT – BORJA LÓPEZ COLLADO (TRIANGLE TEATRE)
ALACANT_UNIVERSITAT – DAVID VENTOSA FUERTES
ALACANT_UNIVERSITAT – IMPREBIS 2000 S.L
ALACANT_UNIVERSITAT – LA COMPAÑÍA DE ROW DE ROWAN S.L.
ALACANT_UNIVERSITAT – LA ZAFIRINA
ALACANT_UNIVERSITAT – MAQUINANT TEATRE
ALACANT_UNIVERSITAT – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
ALACANT_UNIVERSITAT – PEPA CASES
ALACANT_UNIVERSITAT – PRO21CULTURAL
ALACANT_UNIVERSITAT – TEATRO DEL CONTRAHECHO
ALACANT_UNIVERSITAT – UNITATS ARTISTIQUES IVC
ALBAIDA – A3 DANZA ALCOY, S.L.
ALBAIDA – BAMBALINA TITELLES
ALBAIDA – CIA. MAR GÓMEZ
ALBAIDA – ESPECTACLES BARFI S.L
ALBAIDA – FÀBRICA DE PARAULES
ALBAIDA – FRESCULTURA
ALBAIDA – HOP! GESTIÓ TEATRAL
ALBAIDA – PRODUCIRK
ALBAIDA – TEATRE DE LA CAIXETA SL
ALBORAIA – ACTURA ART GLOBAL SL
ALBORAIA – ACTURA12 SL
ALBORAIA – AIRE DE CINEMA S.L.
ALBORAIA – AITANA FERRER
ALBORAIA – ALTV PRODUCCIONES ARTISTICAS S.L.U
ALBORAIA – ANDREA ALBORCH MARTíNEZ
ALBORAIA – ANDREA RECHE PERIS
ALBORAIA – ÁNGELA ARREGUI
ALBORAIA – ARDEN PRODUCCIONES S.L.
ALBORAIA – BEGIN AGAIN FILMS
ALBORAIA – BORJA LÓPEZ COLLADO (TRIANGLE TEATRE)
ALBORAIA – BRAMANT TEATRE
ALBORAIA – CIA. LA PERA LLIMONERA
ALBORAIA – CIA. MADUIXA
ALBORAIA – COMA 14 TEATRO
ALBORAIA – COMEDYPLAN
ALBORAIA – CRIT COMPANYIA DE TEATRE
ALBORAIA – DANIELA CUENCA VALDÉZ
ALBORAIA – DAVID CONSUEGRA GÓMEZ (ACROBàCIA MíNIMA)
ALBORAIA – DAVID VALERO
ALBORAIA – DAVID VENTOSA FUERTES
ALBORAIA – DIANA ACIéN
ALBORAIA – DIEGO LODEIROS
ALBORAIA – EGEDA
ALBORAIA – EL COR DE LA COSTERA
ALBORAIA – EL FEDITO
ALBORAIA – ELáSTICA FILMS, SOCIEDAD LIMITADA
ALBORAIA – EMILIO MARTí
ALBORAIA – FELIX LOCHE UZURRUNZAGA
ALBORAIA – FERMíN SALES SEGARRA
ALBORAIA – FIL D’ARENA DANSA-TEATRE
ALBORAIA – FIL MUSIC PRODUCCIONS, S.L.
ALBORAIA – FILMAX
ALBORAIA – FRANCISCO JOAQUíN SáNCHEZ CALVO
ALBORAIA – FRESCULTURA
ALBORAIA – GONZALO SANTAMARIA
ALBORAIA – GUITARRAS ESTEVE
ALBORAIA – HAMPA STUDIO
ALBORAIA – HORTA TEATRE
ALBORAIA – INAUDITA SLU
ALBORAIA – IVAN FERNÁNDEZ DE CÓRDOBA
ALBORAIA – JAIBO FILMS
ALBORAIA – JAVIER ROBLES
ALBORAIA – JM GESTIÓN TEATRAL
ALBORAIA – JOSé JUAN GARCíA-BERLANGA HERNáNDEZ
ALBORAIA – JUAN DIEGO SANCHIS GARCÍA
ALBORAIA – LA COJA DANSA
ALBORAIA – LA FAM CIA DE TEATRE
ALBORAIA – LA FAMÍLIA POLÍTICA
ALBORAIA – LA PENÙLTIMA TEATRE
ALBORAIA – LA PEYDRO
ALBORAIA – LOW FILMS AIE
ALBORAIA – LUCíA SáIZ ALEGRE
ALBORAIA – LUIS E. PÉREZ CUEVAS
ALBORAIA – MAMMUT FILMS S.L
ALBORAIA – MANUEL OMONTE
ALBORAIA – MAR NUESTRO
ALBORAIA – MARÍA LORENZO
ALBORAIA – NACHO DIAGO PRODUCCIONES EN LA LUNA S.L
ALBORAIA – NAKAMURA FILMS S.L.
ALBORAIA – NEU AL CARRER COOP. V.
ALBORAIA – OTRADANZA
ALBORAIA – PRO21CULTURAL
ALBORAIA – QUATRE FILMS
ALBORAIA – RAMÓN ALÒS
ALBORAIA – ROCHI PRODUCTIONS
ALBORAIA – RUT JUAN
ALBORAIA – SARGANTANA CIRC
ALBORAIA – SEDAJAZZ S.L.
ALBORAIA – TARANNÀ FILMS
ALBORAIA – TEATRO DEL CONTRAHECHO
ALBORAIA – TVON PRODUCCIONES
ALBORAIA – YASSINE FELLOUS MOUYAH
ALBORAIA – ZUM-ZUM TEATRE
ALCÀSSER – CACTUS TEATRE
ALCÀSSER – CAMERATA HäNDEL
ALCÀSSER – CERCAVILA COOP V
ALCÀSSER – COMEDYPLAN
ALCÀSSER – EL MICO ENTERTAINMENT SL
ALCÀSSER – ELCOSHOW – MELOMANS – ARTEA
ALCÀSSER – EXCELSIOR PRODUCCIONES S.L.
ALCÀSSER – FIL D’ARENA DANSA-TEATRE
ALCÀSSER – FRESCULTURA
ALCÀSSER – GESTIÓN Y PRODUCCIÓN BAKTY, S.L.
ALCÀSSER – GONZALO SANTAMARIA
ALCÀSSER – HARMONIE ENSEMBLE-ORCHESTRA
ALCÀSSER – HORTA TEATRE
ALCÀSSER – JM GESTIÓN TEATRAL
ALCÀSSER – JUAN DIEGO SANCHIS GARCÍA
ALCÀSSER – LA FINESTRA NOU CIRC
ALCÀSSER – PAU VIGUER TRIO
ALCÀSSER – POT DE PLOM
ALCÀSSER – PRODUCCIONES YLLANA
ALCÀSSER – SEDAJAZZ S.L.
ALCÀSSER – TRENCADÍS PRODUCCIONS
ALCÀSSER – XAROP TEATRE
ALCOI – A PANADARIA
ALCOI – ACTURA12 SL
ALCOI – ALBERT PLA /ENUNPLISPLASMÚSICA S.L
ALCOI – ARACALADANZA,S.L.
ALCOI – CIA. MADUIXA
ALCOI – COMEDYPLAN (RAFA ALARCÓN PRODUCCIONES SL)
ALCOI – COMPANYIA TEATRE MICALET
ALCOI – EGEDA
ALCOI – ELCOSHOW – MELOMANS – ARTEA
ALCOI – HORTA TEATRE
ALCOI – JM GESTIÓN TEATRAL
ALCOI – LA DEPENDENT
ALCOI – LAMAR
ALCOI – MAREA DANZA
ALCOI – NACHO DIAGO PRODUCCIONES EN LA LUNA S.L
ALCOI – NEU AL CARRER COOP. V.
ALCOI – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
ALCOI – OTRADANZA
ALCOI – PRO21CULTURAL
ALCOI – SAGA PRODUCCIONES S.L.
ALCOI – SOTABOSC MÚSICA
ALCOI – TITZINA
ALCOI – UNITATS ARTISTIQUES IVC
ALCOI – ZUM-ZUM TEATRE
ALDAIA – ACTURA ART GLOBAL SL
ALDAIA – ALBENA PRODUCCIONS
ALDAIA – AMORES GRUP DE PERCUSSIÓ
ALDAIA – ANNA MATEU BLASCO
ALDAIA – ARDEN PRODUCCIONES S.L.
ALDAIA – ASOCIACIóN FRáGILES DANZA
ALDAIA – BRAMANT TEATRE
ALDAIA – BÚHO MANAGEMENT
ALDAIA – CIA. MADUIXA
ALDAIA – COMEDYPLAN
ALDAIA – COMEDYPLAN (RAFA ALARCÓN PRODUCCIONES SL)
ALDAIA – COMPANYIA TEATRE MICALET
ALDAIA – EUGENI ALEMANY MAFÉ
ALDAIA – HORTA TEATRE
ALDAIA – JM GESTIÓN TEATRAL
ALDAIA – LA FINESTRA NOU CIRC
ALDAIA – LAMAR
ALDAIA – NACHO DIAGO PRODUCCIONES EN LA LUNA S.L
ALDAIA – PENTACION S.A.
ALDAIA – PEP BOU SL
ALDAIA – POT DE PLOM
ALDAIA – PRO21CULTURAL
ALDAIA – PRODUCCIONES YLLANA
ALDAIA – SEDAJAZZ S.L.
ALDAIA – TAIAT DANSA
ALDAIA – TRATOS PRODUCCIONES, S.L.
ALDAIA – TRENCADÍS PRODUCCIONS
ALGEMESÍ – ALBENA PRODUCCIONS
ALGEMESÍ – ASOCIACIÓN CULTURAL PER LA DE L´U
ALGEMESÍ – CÍA. DANIEL ABREU S.L.
ALGEMESÍ – CÍA. LUCAS ESCOBEDO
ALGEMESÍ – CIA. MADUIXA
ALGEMESÍ – COMEDYPLAN
ALGEMESÍ – COMPANYIA TEATRE MICALET
ALGEMESÍ – DANI MIQUEL
ALGEMESÍ – DH14 PRODUCCIÓN S.L.
ALGEMESÍ – EL MICO ENTERTAINMENT SL
ALGEMESÍ – ELCOSHOW – MELOMANS – ARTEA
ALGEMESÍ – EN CLAVE DE CLOT
ALGEMESÍ – ENCANTA 8 VEUS
ALGEMESÍ – FESTUC TEATRE, S.L.
ALGEMESÍ – HORTA TEATRE
ALGEMESÍ – JM GESTIÓN TEATRAL
ALGEMESÍ – JUAN FRANCISCO LLUCH RIBERA ( SULMUSICAL )
ALGEMESÍ – KALA TEATRE
ALGEMESÍ – LA ZAFIRINA
ALGEMESÍ – MIREIA MIRACLE COMPANY
ALGEMESÍ – OTRADANZA
ALGEMESÍ – PRIMAVERA D’HIVERN
ALGEMESÍ – PRODUCCIONES YLLANA
ALGEMESÍ – ROCHI PRODUCTIONS
ALGEMESÍ – SEDAJAZZ S.L.
ALGEMESÍ – TEATRE DE L’ABAST
ALGEMESÍ – TEATRO DEL CONTRAHECHO
ALGEMESÍ – VDF – VALÈNCIA DANCING FORWARD
ALMASSORA – ALBENA PRODUCCIONS
ALMASSORA – AMEBA TEATRE
ALMASSORA – BRAVO TEATRO, S.L.
ALMASSORA – BROTHERS PROJECTIONS SL
ALMASSORA – CACTUS TEATRE
ALMASSORA – CIA DUNATACÀ
ALMASSORA – CLAVE Y COMPÁS
ALMASSORA – COMEDYPLAN
ALMASSORA – COMEDYPLAN (RAFA ALARCÓN PRODUCCIONES SL)
ALMASSORA – COMPANYIA CRISTINA MARTí
ALMASSORA – DACSA PRODUCCIONS
ALMASSORA – DOMINGO MARTINEZ BELAIRE
ALMASSORA – DOS EN VILO
ALMASSORA – EGEDA
ALMASSORA – EUGENI ALEMANY MAFÉ
ALMASSORA – FILMAX
ALMASSORA – FOCUS
ALMASSORA – FRESCULTURA
ALMASSORA – HORTA TEATRE
ALMASSORA – IBÁÑEZ & PAYÁ PRODUCCIONES
ALMASSORA – IMPREBIS 2000 S.L
ALMASSORA – JIMENA CAVALLETTI
ALMASSORA – JM GESTIÓN TEATRAL
ALMASSORA – JUAN JOSÉ CLAUSELL GAMÓN
ALMASSORA – JUANJO CARRATALá
ALMASSORA – LA COMPAÑÍA DE ROW DE ROWAN S.L.
ALMASSORA – LA TROUPE MALABÓ
ALMASSORA – LOLA BOU
ALMASSORA – METRONOM
ALMASSORA – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
ALMASSORA – PRIMAVERA D’HIVERN
ALMASSORA – PRO21CULTURAL
ALMASSORA – PRODUCCIONES YLLANA
ALMASSORA – ROCHI PRODUCTIONS
ALMASSORA – SAGA PRODUCCIONES S.L.
ALMASSORA – SOTABOSC MÚSICA
ALMASSORA – SUICA FILMS
ALMASSORA – SUNRISE PICTURES
ALMASSORA – TITZINA
ALMASSORA – TRENCADÍS PRODUCCIONS
ALMASSORA – TURISMO Y ARTES ESCÉNICAS S.L.
ALMASSORA – VERONICA MEJIA MILLA
ALMASSORA – VISITANTS + LA MEDUSA
ALMASSORA – WANDA DISTRIBUCIóN
ALMASSORA – ZEUS TOMAS PRODUCCIONES ARTISTICAS SL
ALMUSSAFES – ALAS CIRCO TEATRO
ALMUSSAFES – BRAMANT TEATRE
ALMUSSAFES – BULLANGA COMPAÑÍA TEATRAL S.L.
ALMUSSAFES – CACTUS TEATRE
ALMUSSAFES – COMPANYIA TEATRE MICALET
ALMUSSAFES – DANI MIQUEL
ALMUSSAFES – EL MICO ENTERTAINMENT SL
ALMUSSAFES – ELCOSHOW – MELOMANS – ARTEA
ALMUSSAFES – FIL DE VINT
ALMUSSAFES – GUILLEM ALBÀ
ALMUSSAFES – HORTA TEATRE
ALMUSSAFES – IBÁÑEZ & PAYÁ PRODUCCIONES
ALMUSSAFES – INTRAT
ALMUSSAFES – JUJA TEATRE
ALMUSSAFES – LA BèSTIA ESPECTACLES
ALMUSSAFES – LA COMPAÑÍA DE ROW DE ROWAN S.L.
ALMUSSAFES – LA FAM CIA DE TEATRE
ALMUSSAFES – LA ZAFIRINA
ALMUSSAFES – MAQUINANT TEATRE
ALMUSSAFES – MAREA DANZA
ALMUSSAFES – METRONOM
ALMUSSAFES – PEPA CASES
ALMUSSAFES – ROBERTO HOYO CASTILLEJO (LEAMOK)
ALMUSSAFES – ROCHI PRODUCTIONS
ALMUSSAFES – SOTABOSC MÚSICA
ALMUSSAFES – TRENCADÍS PRODUCCIONS
ALMUSSAFES – TRIAPASÓN
ALMUSSAFES – TUTATIS
ALMUSSAFES – VISITANTS + LA MEDUSA
ALMUSSAFES – XAROP TEATRE
ALMUSSAFES – XARXA TEATRE SL
ALTEA – ACTURA12 SL
ALTEA – ASOCIACION MUSICARTS
ALTEA – CAMERATA AITANA
ALTEA – FUNDACION SANGANXA
ALTEA – FUNDACIÓN SOCIALMUSIK
ALTEA – INFINITY EVENTOS Y PRODUCCIONES
ALTEA – KAMALA PRODUCCIONES
ALTEA – MASPERCUSION
ALTEA – NEU AL CARRER COOP. V.
ALTEA – NOVA LUX ARTEAN
ALTEA – ORQUESTA DE CáMARA DE LA SOCIEDAD FILARMóNICA DE VALENCIA
ALTEA – PERCUFEST PRODUCTIONS, S.L.U.
ALTEA – SINFONIETTA ALTEA
ALZIRA – A.C. CAMERATA LIRICA DE ARAGON
ALZIRA – AçAFRãO PRODUCCIONES
ALZIRA – ALBENA PRODUCCIONS
ALZIRA – BAMBALINA TITELLES
ALZIRA – BRAMANT TEATRE
ALZIRA – CARLOS AMAT
ALZIRA – CASHALADA
ALZIRA – COCINANDODANZA
ALZIRA – COMEDYPLAN (RAFA ALARCÓN PRODUCCIONES SL)
ALZIRA – COMPANYIA TEATRE MICALET
ALZIRA – DANI MIQUEL
ALZIRA – DéCIMO X ARTE S.L
ALZIRA – EL BALL DE SANT VITO
ALZIRA – ELCOSHOW – MELOMANS – ARTEA
ALZIRA – ELS INDECENTS
ALZIRA – EVENTIME PRODUCCIONES SLU
ALZIRA – FRESCULTURA
ALZIRA – GALITOON
ALZIRA – HORTA TEATRE
ALZIRA – LA FAM CIA DE TEATRE
ALZIRA – LA TROUPE MALABÓ
ALZIRA – LEHMAN TRILOGY BARCO PIRATA AIE
ALZIRA – METRONOM
ALZIRA – ORTHEMIS ORCHESTRA
ALZIRA – PÉREZ&DISLA
ALZIRA – POT DE PLOM
ALZIRA – PRO21CULTURAL
ALZIRA – PRODUCCIONES YLLANA
ALZIRA – ROCHI PRODUCTIONS
ALZIRA – SEDAJAZZ S.L.
ALZIRA – SPANISH BRASS
ALZIRA – TOT SONA RECORDS, SL
ALZIRA – WICHITA CO
BANYERES DE MARIOLA – ALBENA PRODUCCIONS
BANYERES DE MARIOLA – ANTONIO COTOLI GORRIZ
BANYERES DE MARIOLA – BACK TO BRASS
BANYERES DE MARIOLA – CACTUS TEATRE
BANYERES DE MARIOLA – COCINANDODANZA
BANYERES DE MARIOLA – EL COR DE LA COSTERA
BANYERES DE MARIOLA – EL FEDITO
BANYERES DE MARIOLA – EL MICO ENTERTAINMENT SL
BANYERES DE MARIOLA – ELCOSHOW – MELOMANS – ARTEA
BANYERES DE MARIOLA – INMACULADA ESCORIHUELA BALLESTA. GOBELINS PRODUCCIONES MUSICALES.
BANYERES DE MARIOLA – MAREA DANZA
BANYERES DE MARIOLA – NEOVOCALIS
BANYERES DE MARIOLA – SPANISH BRASS
BANYERES DE MARIOLA – TRENCADÍS PRODUCCIONS
BANYERES DE MARIOLA – VALENCIA BRASS BAND
BELLREGUARD – ACTURA ART GLOBAL SL
BELLREGUARD – ACTURA12 SL
BELLREGUARD – ALTV PRODUCCIONES ARTISTICAS S.L.U
BELLREGUARD – ARRITMADOS
BELLREGUARD – ATIROHECHO
BELLREGUARD – BLASFEMIA
BELLREGUARD – CARLA CHILLIDA/ ATIROHECHO
BELLREGUARD – CIA JULIA IRANGO
BELLREGUARD – CÍA. LUCAS ESCOBEDO
BELLREGUARD – COMEDYPLAN
BELLREGUARD – CRIT COMPANYIA DE TEATRE
BELLREGUARD – DANI MIQUEL
BELLREGUARD – FIL D’ARENA DANSA-TEATRE
BELLREGUARD – FLOC TEATRE
BELLREGUARD – FRESCULTURA
BELLREGUARD – GAZPATXO FESTCULTURA
BELLREGUARD – INMACULADA FERRER PEREZ (DRAC MAGIC TEATRE)
BELLREGUARD – JUAN DIEGO SANCHIS GARCÍA
BELLREGUARD – JUJA TEATRE
BELLREGUARD – LA FINESTRA NOU CIRC
BELLREGUARD – LA LOLA BOREAL
BELLREGUARD – LA REPÚBLICA DEL LÁPIZ
BELLREGUARD – LA SUBTERRÁNEA
BELLREGUARD – MORIARTY & HOLMES
BELLREGUARD – NEU AL CARRER COOP. V.
BELLREGUARD – ROBERTO HOYO CASTILLEJO (LEAMOK)
BELLREGUARD – STANBROOK
BELLREGUARD – TEATRO DE LO INESTABLE
BELLREGUARD – TRIAPASÓN
BELLREGUARD – XANA TEATRE
BENETÚSSER – ACTURA12 SL
BENETÚSSER – AGMA SL
BENETÚSSER – AL ANOCHECER PRODUCCIONES
BENETÚSSER – ALBENA PRODUCCIONS
BENETÚSSER – ARDEN PRODUCCIONES S.L.
BENETÚSSER – ASOCIACION MUSICARTS
BENETÚSSER – BARRET PRODUCCIONS
BENETÚSSER – CASHALADA
BENETÚSSER – CIA. MADUIXA
BENETÚSSER – COMA 14 TEATRO
BENETÚSSER – COMPAÑÍA SEON
BENETÚSSER – EL CAU DE L’UNICORN S.L.
BENETÚSSER – EL FEDITO
BENETÚSSER – ESCLAFIT TEATRE
BENETÚSSER – FRESCULTURA
BENETÚSSER – HORTA TEATRE
BENETÚSSER – IBÁÑEZ & PAYÁ PRODUCCIONES
BENETÚSSER – INDECENTS
BENETÚSSER – JM GESTIÓN TEATRAL
BENETÚSSER – JOSE OLMOS ALPERA (LA INTENSA DRAMAS Y COMEDIAS))
BENETÚSSER – LA DEPENDENT
BENETÚSSER – LA FAMÍLIA POLÍTICA
BENETÚSSER – LA FINESTRA NOU CIRC
BENETÚSSER – LA LOLA BOREAL
BENETÚSSER – LA RAVALERA TEATRE/LAIA PORCAR RUBIO
BENETÚSSER – LABÚ TEATRE – ANNA ROS
BENETÚSSER – MALALA PRODUCCIONES
BENETÚSSER – NAKAMURA FILMS
BENETÚSSER – PEPA CASES
BENETÚSSER – POT DE PLOM
BENETÚSSER – ROBERTO HOYO CASTILLEJO (LEAMOK)
BENETÚSSER – ROCHI PRODUCTIONS
BENETÚSSER – ROSA ANA MIRA TALÓN (MIRA ROSANA PROYECTOS TEATRAL
BENETÚSSER – TEATRO DEL CONTRAHECHO
BENETÚSSER – XAROP TEATRE
BENETÚSSER – ZUM-ZUM TEATRE
BENICÀSSIM – AGMA SL
BENICÀSSIM – BEGINNERS 2021, A.I.E.
BENICÀSSIM – BITò
BENICÀSSIM – BULLANGA COMPAÑÍA TEATRAL S.L.
BENICÀSSIM – DANI MIQUEL
BENICÀSSIM – ENTRECAJAS PRODUCCIONES TEATRALES
BENICÀSSIM – FLAMENCO STAND SL
BENICÀSSIM – HISTRIÓN TEATRO
BENICÀSSIM – HOLY CUERVO
BENICÀSSIM – HORTA TEATRE
BENICÀSSIM – JULIO FCO. JAVIER MARTÍ MOSCARDÓ
BENICÀSSIM – MANITOMAL
BENICÀSSIM – MARMADUKE
BENICÀSSIM – MATARILE
BENICÀSSIM – NACHO DIAGO PRODUCCIONES EN LA LUNA S.L
BENICÀSSIM – OKAPI PRODUCCIONES S.L.
BENICÀSSIM – PETIT ON TOUR / IMAGINART
BENICÀSSIM – PRO21CULTURAL
BENICÀSSIM – PRODUCCIONES TEATRALES CONTEMPORANEAS, S.L.
BENICÀSSIM – PRODUCCIONES YLLANA
BENICÀSSIM – RICARDO ESTEVE QUARTET
BENICÀSSIM – SYNTORAMA
BENICÀSSIM – TÍMIDA INDUSTRIA MUSICAL
BENICÀSSIM – WESTWOOD MANAGEMENT SL
BENIFAIÓ – ALBENA PRODUCCIONS
BENIFAIÓ – ANDREU VALOR
BENIFAIÓ – ASOCIACION MUSICARTS
BENIFAIÓ – CERCAVILA COOP V
BENIFAIÓ – CIA. MADUIXA
BENIFAIÓ – COMPANYIA TEATRE MICALET
BENIFAIÓ – COR DE CAMBRA INCANTUS
BENIFAIÓ – CULTURA POPULAR CONTEMPORÀNIA, SL
BENIFAIÓ – DANI MIQUEL
BENIFAIÓ – ESPECTÁCULOS MÁS
BENIFAIÓ – EUGENI ALEMANY MAFÉ
BENIFAIÓ – HORTA TEATRE
BENIFAIÓ – JM GESTIÓN TEATRAL
BENIFAIÓ – JUAN DIEGO SANCHIS GARCÍA
BENIFAIÓ – KLEMARK ESPECTáCULOS TEATRALES S.A.
BENIFAIÓ – METRONOM
BENIFAIÓ – MIQUEL GIL
BENIFAIÓ – NACHO DIAGO PRODUCCIONES EN LA LUNA S.L
BENIFAIÓ – PRODUCCIONES YLLANA
BENIFAIÓ – RODAMONS TEATRE
BENIFAIÓ – ROSA ANA MIRA TALÓN (MIRA ROSANA PROYECTOS TEATRAL
BENIFAIÓ – TRENCADÍS PRODUCCIONS
BENIFAIÓ – TRIAPASÓN
BENIFAIÓ – VDF – VALÈNCIA DANCING FORWARD
BENIFAIÓ – WILFRID ENERGIA HUMANA
BENIMODO – CIA. MADUIXA
BENIMODO – CULTURA POPULAR CONTEMPORÀNIA, SL
BENIMODO – DISPARATARIO
BENIMODO – FRESCULTURA
BENIMODO – GALITOON
BENIMODO – JM GESTIÓN TEATRAL
BENIMODO – PRODUCCIONS SCURA S.L.
BENIMODO – TEATRO DEL CONTRAHECHO
BENLLOCH – A CONTRATEMPS. MúSICA I CULTURA
BENLLOCH – CIA DUNATACÀ
BENLLOCH – DOS EN VILO
BENLLOCH – EL COR DE LA COSTERA
BENLLOCH – ELCOSHOW – MELOMANS – ARTEA
BENLLOCH – FRESCULTURA
BENLLOCH – MARTA GARCÍA NAVARRO (COLUMPIANT LA DANSA)
BENLLOCH – PRODUCIRK
BENLLOCH – RAMONETS
BENLLOCH – TEATRE DE L’ABAST
BENLLOCH – TEATRO DEL CONTRAHECHO
BENLLOCH – XANA TEATRE
BENLLOCH – XAROP TEATRE
BETXÍ – ARRITMADOS
BETXÍ – ASOCIACION MUSICARTS
BETXÍ – DIANA BERNAL TURLO (PARAULES D´AIRE)
BETXÍ – DISPARATARIO
BETXÍ – HOP! GESTIÓ TEATRAL
BETXÍ – IBÁÑEZ & PAYÁ PRODUCCIONES
BETXÍ – METRONOM
BETXÍ – POT DE PLOM
BETXÍ – RAMONETS
BETXÍ – SOTABOSC MÚSICA
BETXÍ – TAKIRI ART COMPANY
BOCAIRENT – FRESCULTURA
BOCAIRENT – HORTA TEATRE
BOCAIRENT – LA FINESTRA NOU CIRC
BOCAIRENT – TEATRO DE LA CATRINA
BOCAIRENT – TEATRO DEL CONTRAHECHO
BOCAIRENT – VDF – VALÈNCIA DANCING FORWARD
BORRIANA – AMIMIC TEATRE
BORRIANA – BAMBOLINA
BORRIANA – CIENFUEGOSDANZA
BORRIANA – CLOWNDESTINO TEATRO
BORRIANA – COMEDYPLAN
BORRIANA – COMPAÑÍA IMPROVISADA (COCINANDODANZA S.L)
BORRIANA – DARíO PIERA
BORRIANA – DE SOPRANO Y ARPA
BORRIANA – DECOPIVOLTA TEATRE
BORRIANA – ELCOSHOW – MELOMANS – ARTEA
BORRIANA – ELVIRA MADRIGAL HERNANDEZ
BORRIANA – FLOC TEATRE
BORRIANA – FRESCULTURA
BORRIANA – GRACIA TERREN LALANA
BORRIANA – IBÁÑEZ & PAYÁ PRODUCCIONES
BORRIANA – IMPREBIS 2000 S.L
BORRIANA – INFINITY EVENTOS Y PRODUCCIONES
BORRIANA – JIMENA CAVALLETTI
BORRIANA – JOSEF BENANTZIO BILBAO RIGUERO
BORRIANA – JUAN DIEGO SANCHIS GARCÍA
BORRIANA – LA FINESTRA NOU CIRC
BORRIANA – LA TROUPE MALABÓ
BORRIANA – LLORENç BARBER
BORRIANA – METRONOM
BORRIANA – ORFEÓ UNIVERSITARI DE VALÈNCIA
BORRIANA – PENTACION S.A.
BORRIANA – POT DE PLOM
BORRIANA – PRODUCCIONES YLLANA
BORRIANA – RAúL TRAVER
BORRIANA – ROSELLES A TEMPO
BORRIANA – SALVA EL MUSSENNACITU
BORRIANA – SEDA
BORRIANA – SOMNI I TEMPS PRODUCCIONS, S.L.
BORRIANA – TEATRE DE CAIXÓ
BORRIANA – TEATRE DE LA CAIXETA SL
BORRIANA – TRENCADÍS PRODUCCIONS
BORRIANA – VDF – VALÈNCIA DANCING FORWARD
BORRIANA – ZEUS TOMAS ( PRODUCCIONES MAKKA PAKKA)
BUÑOL – AGMA SL
BUÑOL – AIRE DE CINEMA S.L.
BUÑOL – ARDEN PRODUCCIONES S.L.
BUÑOL – ASOCIACION MUSICARTS
BUÑOL – BEGIN AGAIN FILMS
BUÑOL – CALIBRANDO
BUÑOL – COMEDYPLAN
BUÑOL – COMEDYPLAN (RAFA ALARCÓN PRODUCCIONES SL)
BUÑOL – CRIT COMPANYIA DE TEATRE
BUÑOL – DACSA PRODUCCIONES
BUÑOL – DAVID VALERO
BUÑOL – DIANA ACIéN
BUÑOL – EDUARD MARQUINA SELFA
BUÑOL – ELCOSHOW – MELOMANS – ARTEA
BUÑOL – EMILIO MARTí
BUÑOL – ENRIQUE MILLÁN ALMENAR
BUÑOL – ENTRECAJAS PRODUCCIONES TEATRALES
BUÑOL – EOC PRODUCCIONES CINEMATOGRÁFICAS
BUÑOL – FRESCULTURA
BUÑOL – GESTIÓN Y PRODUCCIÓN BAKTY, S.L.
BUÑOL – GRUP DE TREBALL SOCIAL REED 21
BUÑOL – HAMPA STUDIO
BUÑOL – HORTA TEATRE
BUÑOL – INAUDITA SLU
BUÑOL – JAIBO FILMS
BUÑOL – JM GESTIÓN TEATRAL
BUÑOL – JUAN IGNACIO CEACERO RUIZ (LA_COMPAñíA EXLíMITE
BUÑOL – JUAN LUIS BREA
BUÑOL – LOSDEDAE SL
BUÑOL – MAMMUT FILMS S.L
BUÑOL – MIREIA MIRACLE COMPANY
BUÑOL – OCEÁNICA PRODUCCIONES
BUÑOL – PEPA CASES
BUÑOL – PT MEDIA
BUÑOL – ROBERTO HOYO CASTILLEJO (LEAMOK)
BUÑOL – ROCHI PRODUCTIONS
BUÑOL – ROMINA ALEJANDRA HAYDEE KRIGER
BUÑOL – RUNTúN FILMS
BUÑOL – SERGIO SERRANO
BUÑOL – SUICA FILMS
BUÑOL – TAKIRI ART COMPANY
BUÑOL – TARANNÀ FILMS
BUÑOL – TRAMANT TEATRE
BUÑOL – UNATARDE TEATRO
BUÑOL – VISITANTS + LA MEDUSA
BUÑOL – WANDA DISTRIBUCIóN
BURJASSOT – AMEBA TEATRE
BURJASSOT – CIA. ORNITORRINCS
BURJASSOT – COCINANDODANZA
BURJASSOT – COMPAñIA DE DANZA MARROCH
BURJASSOT – DOMINGO MARTINEZ BELAIRE
BURJASSOT – FARRÉS BROTHERS I CÍA
BURJASSOT – FORMULA PRODUCCIONES Y EVENTOS S.L
BURJASSOT – GONZALO SANTAMARIA
BURJASSOT – GRANFELE
BURJASSOT – LA COMPAÑÍA DE ROW DE ROWAN S.L.
BURJASSOT – LA TROUPE MALABÓ
BURJASSOT – MAREA DANZA
BURJASSOT – NACHO DIAGO PRODUCCIONES EN LA LUNA S.L
BURJASSOT – OFF ARTES ESCENICAS
BURJASSOT – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
BURJASSOT – OTRADANZA
BURJASSOT – PERROS DANESES
BURJASSOT – PRODUCCIONES YLLANA
BURJASSOT – PRODUCCIONS SCURA S.L.
BURJASSOT – SAGA PRODUCCIONES S.L.
BURJASSOT – TITOYAYA DANSA
BURJASSOT – TRAJÍN TEATRO
BURJASSOT – TRENCADÍS PRODUCCIONS
BURJASSOT – XA! TEATRE
CANALS – ADRIáN NOVELLA SANVICTORINO
CANALS – ALBENA PRODUCCIONS
CANALS – ALTV PRODUCCIONES ARTISTICAS S.L.U
CANALS – ASOCIACIÓN FALTAN7
CANALS – BALKANALBAND
CANALS – CIA. MADUIXA
CANALS – COMEDYPLAN
CANALS – COMPANYIA TEATRE MICALET
CANALS – CRIT COMPANYIA DE TEATRE
CANALS – DA. TE DANZA
CANALS – DH14 PRODUCCIÓN S.L.
CANALS – EGEDA
CANALS – EL COR DE LA COSTERA
CANALS – ELCOSHOW – MELOMANS – ARTEA
CANALS – EQM SERVEIS CULTURALS
CANALS – ETERNAS
CANALS – FESTUC TEATRE, S.L.
CANALS – FRESCULTURA
CANALS – GUILLERMO VALERO LOZANO
CANALS – HORTA TEATRE
CANALS – JOSE OLMOS ALPERA (LA INTENSA DRAMAS Y COMEDIAS))
CANALS – LA DEPENDENT
CANALS – LA TETA CALVA
CANALS – LA TROUPE MALABÓ
CANALS – NOLETIA SL
CANALS – NOTES & WORDS
CANALS – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
CANALS – PENTACION S.A.
CANALS – PRODUCCIONES YLLANA
CANALS – PRODUCCIONS SCURA S.L.
CANALS – SAGA PRODUCCIONES S.L.
CANALS – TEATRO CHE Y MOCHE SL
CANALS – TRENCADÍS PRODUCCIONS
CANALS – TXALO PRODUKZIOAK S.L
CANALS – VOILA PRODUCCIONES ARTÍSTICAS S.L.
CARCAIXENT – ALBENA PRODUCCIONS
CARCAIXENT – ARDEN PRODUCCIONES S.L.
CARCAIXENT – CIA. MADUIXA
CARCAIXENT – DANI MIQUEL
CARCAIXENT – DE VACAS
CARCAIXENT – DOMINGO MARTINEZ BELAIRE
CARCAIXENT – ESCLAFIT TEATRE
CARCAIXENT – FORUM TEATRE I EDUCACIÓ
CARCAIXENT – FRESCULTURA
CARCAIXENT – HORTA TEATRE
CARCAIXENT – JM GESTIÓN TEATRAL
CARCAIXENT – JOSE OLMOS ALPERA (LA INTENSA DRAMAS Y COMEDIAS))
CARCAIXENT – LA TRÓCOLA CIRC
CARCAIXENT – MAREA DANZA
CARCAIXENT – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
CARCAIXENT – OTRADANZA
CARCAIXENT – PÉREZ&DISLA
CARCAIXENT – PRO21CULTURAL
CARCAIXENT – PRODUCCIONES YLLANA
CARCAIXENT – ROBERTO HOYO CASTILLEJO (LEAMOK)
CARCAIXENT – TITZINA
CARCAIXENT – TRENCADÍS PRODUCCIONS
CARCAIXENT – UNITATS ARTISTIQUES IVC
CARCAIXENT – VISITANTS + LA MEDUSA
CASTELLÓ_UJI – ARDEN PRODUCCIONES S.L.
CASTELLÓ_UJI – ASOCIACIÓN FALTAN7
CASTELLÓ_UJI – ATALAYA
CASTELLÓ_UJI – BRAMANT TEATRE
CASTELLÓ_UJI – CARLA CHILLIDA/ ATIROHECHO
CASTELLÓ_UJI – CHÉVERE PRODUCIÓNS S.L.
CASTELLÓ_UJI – CIA. MANOLO ALCÁNTARA (MANUEL ALCÁNTARA PÁRRGA)
CASTELLÓ_UJI – CRIT COMPANYIA DE TEATRE
CASTELLÓ_UJI – EQM SERVEIS CULTURALS
CASTELLÓ_UJI – HISTRIÓN TEATRO
CASTELLÓ_UJI – JOSÉ Y SUS HERMANAS
CASTELLÓ_UJI – LA LOLA BOREAL
CASTELLÓ_UJI – LA RAVALERA TEATRE/LAIA PORCAR RUBIO
CASTELLÓ_UJI – LA SIAMESA
CASTELLÓ_UJI – LAMAR
CASTELLÓ_UJI – LED SILHOUETTE
CASTELLÓ_UJI – MARIE DE JONGH
CASTELLÓ_UJI – NACHO VILAR PRODUCCIONES
CASTELLÓ_UJI – PETIT ON TOUR / IMAGINART
CASTELLÓ_UJI – POT DE PLOM
CASTELLÓ_UJI – PRO21CULTURAL
CASTELLÓ_UJI – ROBERTO HOYO CASTILLEJO (LEAMOK)
CASTELLÓ_UJI – SOL PICO CIA DE DANZA SL
CASTELLÓ_UJI – SPINISH CIRCO
CASTELLÓ_UJI – TEATRO CHE Y MOCHE SL
CHESTE – ACTURA12 SL
CHESTE – ALTV PRODUCCIONES ARTISTICAS S.L.U
CHESTE – ASOCIACIÓN CUARTETO BACARISSE
CHESTE – ASOCIACION MUSICARTS
CHESTE – ASSOCIACIÓ CULTURAL MÚSICA FICTA
CHESTE – EL BALL DE SANT VITO
CHESTE – EXCELSIOR PRODUCCIONES S.L.
CHESTE – FIL MUSIC PRODUCCIONS, S.L.
CHESTE – FRESCULTURA
CHESTE – HORTA TEATRE
CHESTE – IMPREBIS 2000 S.L
CHESTE – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
CHESTE – ORQUESTA DE CáMARA DE LA SOCIEDAD FILARMóNICA DE VALENCIA
CHESTE – SAGA PRODUCCIONES S.L.
CHESTE – SERAFIN ZUBIRI
CHESTE – STRAD EL VIOLINISTA REBELDE
CHESTE – TRIAPASÓN
COCENTAINA – FLOC TEATRE
COCENTAINA – JM GESTIÓN TEATRAL
COCENTAINA – TAKIRI ART COMPANY
COCENTAINA – TEATRO DEL CONTRAHECHO
COCENTAINA – TYRSOVA PRODUCCIONES
CORBERA – ACTURA12 SL
CORBERA – ANDREU VALOR
CORBERA – CIA. MADUIXA
CORBERA – COMPANYIA TEATRE MICALET
CORBERA – DISPARATARIO
CORBERA – ENNA PRODUCCIONS
CORBERA – FILMAX
CORBERA – FRESCULTURA
CORBERA – HORTA TEATRE
CORBERA – LA BèSTIA ESPECTACLES
CULLERA – ARDEN PRODUCCIONES S.L.
CULLERA – CACTUS TEATRE
CULLERA – CIA. MADUIXA
CULLERA – COMEDYPLAN
CULLERA – COMPAñIA DE DANZA MARROCH
CULLERA – DOMINGO MARTINEZ BELAIRE
CULLERA – EUGENI ALEMANY MAFÉ
CULLERA – EUROSCENA SL
CULLERA – EVENTIME PRODUCCIONES SLU
CULLERA – GESTIÓN Y PRODUCCIÓN BAKTY, S.L.
CULLERA – GRUP DE TREBALL SOCIAL REED 21
CULLERA – HORTA TEATRE
CULLERA – IBÁÑEZ & PAYÁ PRODUCCIONES
CULLERA – IKEBANAH ARTES ESCENICAS
CULLERA – JAVIER ARANDA GRACIA
CULLERA – JM GESTIÓN TEATRAL
CULLERA – LA FAM CIA DE TEATRE
CULLERA – LA TARTANA TEATRO SL
CULLERA – MIREIA MIRACLE COMPANY
CULLERA – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
CULLERA – PEPA CASES
CULLERA – PRODUCCIONES YLLANA
CULLERA – ROSARIO PARDO CRESPO
CULLERA – SABRE AUDIOVISUAL S.L
CULLERA – TRENCADÍS PRODUCCIONS
CULLERA – TXIRENE PRODUCCIONES
CULLERA – VISITANTS + LA MEDUSA
DÉNIA – ÀGORA GESTIÓ CULTURAL
DÉNIA – ALBENA PRODUCCIONS
DÉNIA – ASSOCIACIÓ ALJUB MÚSIC
DÉNIA – BARRET PRODUCCIONS
DÉNIA – CACTUS TEATRE
DÉNIA – DAVID CONSUEGRA GÓMEZ
DÉNIA – DH14 PRODUCCIÓN S.L.
DÉNIA – ELCOSHOW – MELOMANS – ARTEA
DÉNIA – ESCENAPART
DÉNIA – ESTRELA AUDIOVISUAL
DÉNIA – FESTUC TEATRE, S.L.
DÉNIA – FIL MUSIC PRODUCCIONS, S.L.
DÉNIA – GESTORA DE NUEVOS PROYECTOS
DÉNIA – HORTA TEATRE
DÉNIA – IMPREBIS 2000 S.L
DÉNIA – ININHI SL
DÉNIA – INMACULADA ESCORIHUELA BALLESTA. GOBELINS PRODUCCIONES MUSICALES.
DÉNIA – JM GESTIÓN TEATRAL
DÉNIA – JOSé HERNáNDEZ PASTOR
DÉNIA – JUAN ANTONIO BLASCO SEMPERE (COL.LECTIU INTERMITENT)
DÉNIA – KLEMARK ESPECTáCULOS TEATRALES S.A.
DÉNIA – LA FINESTRA NOU CIRC
DÉNIA – LA PENÙLTIMA TEATRE
DÉNIA – LA RAVALERA TEATRE/LAIA PORCAR RUBIO
DÉNIA – MARA ARANDA
DÉNIA – MARTA ESPINÓS
DÉNIA – MASTECLADOS PRODUCCIONES
DÉNIA – MERIDIONAL PRODUCCIONES
DÉNIA – MIQUEL PÉREZ PERELLÓ
DÉNIA – MUSIC2 CONNECT
DÉNIA – OVER & OUT
DÉNIA – PERIGALLO TEATRO
DÉNIA – PRO21CULTURAL
DÉNIA – PRODUCCIONES YLLANA
DÉNIA – SHEILA BLANCO & FEDERICO LECHNER
DÉNIA – SNIBOR PRODUCCIONES SLU
DÉNIA – SPINISH CIRCO
DÉNIA – TEATRE DE LABAST
DÉNIA – TERESA ALBERO
DÉNIA – TRENCADÍS PRODUCCIONS
DÉNIA – UNITATS ARTISTIQUES IVC
DÉNIA – VOILA PRODUCCIONES ARTÍSTICAS S.L.
DÉNIA – ZUM-ZUM TEATRE
EL CAMPELLO – (CIA.GIRAMAGIC) – JOANA RHEINGANTZ RECODER
EL CAMPELLO – ACTURA ART GLOBAL SL
EL CAMPELLO – ACTURA12 SL
EL CAMPELLO – AGRUPACIÓN SEÑOR SERRANO S.C.C.L.
EL CAMPELLO – BAMBALINA TITELLES
EL CAMPELLO – BLUMUSIC PRODUCCIONS
EL CAMPELLO – BULLANGA COMPAÑÍA TEATRAL S.L.
EL CAMPELLO – CACTUS TEATRE
EL CAMPELLO – CÍA LA NEGRA
EL CAMPELLO – COMEDYPLAN (RAFA ALARCÓN PRODUCCIONES SL)
EL CAMPELLO – DAVID VENTOSA FUERTES
EL CAMPELLO – ECOEVENT COOP.V
EL CAMPELLO – EDUARDO GUERRERO
EL CAMPELLO – ELéCTRICO 28
EL CAMPELLO – GESTION DE ACTUANTES S.L.
EL CAMPELLO – HORTA TEATRE
EL CAMPELLO – JACOB GóMEZ
EL CAMPELLO – JAVIER ARANDA GRACIA
EL CAMPELLO – JUAN ANTONIO BLASCO SEMPERE (COL.LECTIU INTERMITENT)
EL CAMPELLO – LA COJA DANSA
EL CAMPELLO – LA TETA CALVA
EL CAMPELLO – LA TROUPE MALABÓ
EL CAMPELLO – MAREA DANZA
EL CAMPELLO – MARIA ELENA DONZEL SASTRE
EL CAMPELLO – MAROR PRODUCCIONS – JOSE TOMAS MESTRE DAMIÁ
EL CAMPELLO – NACHO DIAGO PRODUCCIONES EN LA LUNA S.L
EL CAMPELLO – NEU AL CARRER COOP. V.
EL CAMPELLO – OVER & OUT
EL CAMPELLO – PERROS DANESES
EL CAMPELLO – PORTAL 71
EL CAMPELLO – PRO21CULTURAL
EL CAMPELLO – PRODUCCIONES YLLANA
EL CAMPELLO – ROBERTO HOYO CASTILLEJO (LEAMOK)
EL CAMPELLO – SEDAJAZZ S.L.
EL CAMPELLO – SÓLIDOS MUSIC
EL CAMPELLO – TEATRO GORAKADA SL
EL CAMPELLO – TITZINA
EL GENOVÉS – ACTURA12 SL
EL GENOVÉS – ADRIáN NOVELLA SANVICTORINO
EL GENOVÉS – HORTA TEATRE
EL GENOVÉS – IBÁÑEZ & PAYÁ PRODUCCIONES
EL GENOVÉS – PRO21CULTURAL
EL PUIG DE STA. MARIA – ABRAHAM CUPEIRO
EL PUIG DE STA. MARIA – ALBERT MONCUNILL FERRER
EL PUIG DE STA. MARIA – ANTONIO COTOLI GORRIZ
EL PUIG DE STA. MARIA – ASOCIACION MUSICARTS
EL PUIG DE STA. MARIA – ASSOCIACIÓ CULTURAL MÚSICA INTEGRADA
EL PUIG DE STA. MARIA – BRAMANT TEATRE
EL PUIG DE STA. MARIA – CACTUS TEATRE
EL PUIG DE STA. MARIA – CIA. MADUIXA
EL PUIG DE STA. MARIA – COMPAÑÍA D’CLICK
EL PUIG DE STA. MARIA – CRIT COMPANYIA DE TEATRE
EL PUIG DE STA. MARIA – DE SOPRANO Y ARPA
EL PUIG DE STA. MARIA – EGOS PRODUCCIONS
EL PUIG DE STA. MARIA – EL COR DE LA COSTERA
EL PUIG DE STA. MARIA – ENNA PRODUCCIONS
EL PUIG DE STA. MARIA – ESCLAFIT TEATRE
EL PUIG DE STA. MARIA – EUGENI ALEMANY MAFÉ
EL PUIG DE STA. MARIA – FIL MUSIC PRODUCCIONS, S.L.
EL PUIG DE STA. MARIA – HORTA TEATRE
EL PUIG DE STA. MARIA – JAVIER MOYA
EL PUIG DE STA. MARIA – JUAN DIEGO SANCHIS GARCÍA
EL PUIG DE STA. MARIA – LA FAMÍLIA POLÍTICA
EL PUIG DE STA. MARIA – MAREA DANZA
EL PUIG DE STA. MARIA – MARTA GARCÍA NAVARRO
EL PUIG DE STA. MARIA – MIQUEL AUSINA
EL PUIG DE STA. MARIA – PISTA CATRO PRODUCTORA DE SOÑOS S.L.
EL PUIG DE STA. MARIA – PRO21CULTURAL
EL PUIG DE STA. MARIA – PRODUCCIONES YLLANA
EL PUIG DE STA. MARIA – ROBERTO HOYO CASTILLEJO (LEAMOK)
EL PUIG DE STA. MARIA – ROCíO MáRQUEZ
ELX – BITò
ELX – ENCLAVADOS TEATRO
ELX – ENTRECAJAS PRODUCCIONES TEATRALES
ELX – FIL D’ARENA DANSA-TEATRE
ELX – GESTION DE ACTUANTES S.L.
ELX – HIDDEN TRACK RECORDS
ELX – IMPROVIVENCIA
ELX – INTERLUDIO SL
ELX – LA CARRETA TEATRO
ELX – LA COMPAÑÍA DE ROW DE ROWAN S.L.
ELX – LA DEPENDENT
ELX – LA PEYDRO
ELX – LA SOGORB ARTES ESCéNICAS
ELX – MARACAIBO TEATRO
ELX – MEZCLARTE
ELX – OTRADANZA
ELX – PENTACION S.A.
ELX – PLANET ROCK PRODUCCIONES, S.L.
ELX – PRODUCCIONES LASTRA S.L
ELX – ROCHI PRODUCTIONS
ELX – RON LALÁ
ELX – SAGA PRODUCCIONES S.L.
ELX – SEDAJAZZ S.L.
ELX – SILENCIO RASGADO SL
ELX – SINDI PRODUCCIONES
ELX – SÓLIDOS MUSIC
ELX – SPANISH BRASS
ELX – TEATRO DEL CONTRAHECHO
GANDIA – ACTURA ART GLOBAL SL
GANDIA – ACTURA12 SL
GANDIA – ADRIáN NOVELLA SANVICTORINO
GANDIA – AGMA SL
GANDIA – ALBENA PRODUCCIONS
GANDIA – ASSOCIACIÓ ARTISTICA LA BANDA
GANDIA – ATENEU POPULAR 9 BARRIS
GANDIA – AVATAR PRODUCCIONES
GANDIA – BASTET ARTE Y CULTURA SL
GANDIA – CIA. LA PERA LLIMONERA
GANDIA – CÍA. LUCAS ESCOBEDO
GANDIA – CÍA. UPARTE
GANDIA – COMPANYIA TEATRE MICALET
GANDIA – EL CAIMAN PRODUCCIONES
GANDIA – EL MICO ENTERTAINMENT SL
GANDIA – ELENA CARRASCAL DOMÍNGUEZ
GANDIA – ENTRECAJAS PRODUCCIONES TEATRALES
GANDIA – FUNDACIÓN CREA DANZA
GANDIA – GUILLEM ALBÀ
GANDIA – HORTA TEATRE
GANDIA – JM GESTIÓN TEATRAL
GANDIA – LA DEPENDENT
GANDIA – LADIES FOOTBALL CLUB
GANDIA – LOSDEDAE SL
GANDIA – MARIANO CUBEL AROCA
GANDIA – MISÒGINES
GANDIA – MUSICOS UNIDOS SIGLO XXI, SOC. COOP. MAD.
GANDIA – NACHO DIAGO PRODUCCIONES EN LA LUNA S.L
GANDIA – NEU AL CARRER COOP. V.
GANDIA – PRO21CULTURAL
GANDIA – PRODUCCIONES YLLANA
GANDIA – ROCHI PRODUCTIONS
GANDIA – SAGA PRODUCCIONES S.L.
GANDIA – SEDAJAZZ S.L.
GANDIA – SERENA PRODUCCIONES
GANDIA – TEATRO GORAKADA SL
GANDIA – UNITATS ARTISTIQUES IVC
GODELLA – AGR MÚSICA
GODELLA – EVENTIME PRODUCCIONES SLU
GODELLA – FOR YOU CONCERT S.L.
GODELLA – PRO21CULTURAL
GODELLA – SOLEDAD DESFILIS
GUARDAMAR DEL SEGURA – ALBERT MONCUNILL FERRER
GUARDAMAR DEL SEGURA – CÍA LA NEGRA
GUARDAMAR DEL SEGURA – CIA. MADUIXA
GUARDAMAR DEL SEGURA – COMPANYIA TEATRE MICALET
GUARDAMAR DEL SEGURA – CRIT COMPANYIA DE TEATRE
GUARDAMAR DEL SEGURA – ELCOSHOW – MELOMANS – ARTEA
GUARDAMAR DEL SEGURA – EMMA LOBO
GUARDAMAR DEL SEGURA – EQM SERVEIS CULTURALS
GUARDAMAR DEL SEGURA – ESCLAFIT TEATRE
GUARDAMAR DEL SEGURA – ESTEFANíA DE PAZ ASíN
GUARDAMAR DEL SEGURA – EUGENI ALEMANY MAFÉ
GUARDAMAR DEL SEGURA – EUROMUSIC
GUARDAMAR DEL SEGURA – HORTA TEATRE
GUARDAMAR DEL SEGURA – JAVIER ARANDA GRACIA
GUARDAMAR DEL SEGURA – LAMAR
GUARDAMAR DEL SEGURA – LEANDRE CLOWN
GUARDAMAR DEL SEGURA – MAREA DANZA
GUARDAMAR DEL SEGURA – MARKELIÑE S.C.L
GUARDAMAR DEL SEGURA – NACHO DIAGO PRODUCCIONES EN LA LUNA S.L
GUARDAMAR DEL SEGURA – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
GUARDAMAR DEL SEGURA – OTRADANZA
GUARDAMAR DEL SEGURA – PORTAL 71
GUARDAMAR DEL SEGURA – PRO21CULTURAL
GUARDAMAR DEL SEGURA – SOLEDAD DESFILIS
GUARDAMAR DEL SEGURA – THE RED VELVETS
GUARDAMAR DEL SEGURA – TRAJÍN TEATRO
GUARDAMAR DEL SEGURA – TRENCADÍS PRODUCCIONS
IBI – ASSOCIACIÓ ARTISTICA LA BANDA
IBI – BASTET ARTE Y CULTURA SL
IBI – EVENTIME PRODUCCIONES SLU
IBI – FRANCISCO RODRIGUEZ FERNANDEZ
IBI – FRESCULTURA
IBI – HORTA TEATRE
IBI – JM GESTIÓN TEATRAL
IBI – JORGE BARRACHINA SÁNCHEZ
IBI – LA DEPENDENT
IBI – LA HUELLA SONORA SL
IBI – LOSDEDAE SL
IBI – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
IBI – ORTHEMIS ORCHESTRA
IBI – OTRADANZA
IBI – POT DE PLOM
IBI – ROCHI PRODUCTIONS
IBI – SEDAJAZZ S.L.
IBI – TALLER DE MÚSICS MANAGEMENT S.L
IBI – TALLER PLACER
IBI – TASTE THE FLOOR, S.L.U.
IBI – TIAN GOMBAU-L’HOME DIBUIXAT
IBI – TITZINA
L’ALCÚDIA – ACTURA ART GLOBAL SL
L’ALCÚDIA – ALBENA PRODUCCIONS
L’ALCÚDIA – ALBERTO FERRER
L’ALCÚDIA – ANDREU VALOR
L’ALCÚDIA – BORJA LÓPEZ COLLADO (TRIANGLE TEATRE)
L’ALCÚDIA – CACTUS TEATRE
L’ALCÚDIA – COCINANDODANZA
L’ALCÚDIA – EL COR DE LA COSTERA
L’ALCÚDIA – EQM SERVEIS CULTURALS
L’ALCÚDIA – EUGENI ALEMANY MAFÉ
L’ALCÚDIA – FRESCULTURA
L’ALCÚDIA – HORTA TEATRE
L’ALCÚDIA – IL CONCERTO ACCADEMICO
L’ALCÚDIA – IMAGEN Y SEMEJANZA SL (ELS JOGLARS)
L’ALCÚDIA – JM GESTIÓN TEATRAL
L’ALCÚDIA – JUAN FRANCISCO LLUCH RIBERA ( SULMUSICAL )
L’ALCÚDIA – LOLA BOU
L’ALCÚDIA – MALA
L’ALCÚDIA – MARA ARANDA
L’ALCÚDIA – METRONOM
L’ALCÚDIA – NO SOMOS NADIE
L’ALCÚDIA – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
L’ALCÚDIA – ÒSCAR EDUARD BRIZ GISBERT
L’ALCÚDIA – PRIMAVERA D’HIVERN
L’ALCÚDIA – PRODUCCIONES YLLANA
L’ALCÚDIA – ROCHI PRODUCTIONS
L’ALCÚDIA – SPANISH BRASS
L’ALCÚDIA – TEATRO DEL CONTRAHECHO
L’ALCÚDIA – TOMàS DE LOS SANTOS
L’ALCÚDIA – UNITATS ARTISTIQUES IVC
L’ALCÚDIA – VISITANTS + LA MEDUSA
L’ALCÚDIA – XA! TEATRE
L’ALFÀS DEL PI – ACTURA12 SL
L’ALFÀS DEL PI – CHP TEATRO
L’ALFÀS DEL PI – CINES CASTELLON S.L.
L’ALFÀS DEL PI – EVENTIME PRODUCCIONES SLU
L’ALFÀS DEL PI – HARMONIE ENSEMBLE-ORCHESTRA
L’ALFÀS DEL PI – INMACULADA ESCORIHUELA BALLESTA. GOBELINS PRODUCCIONES MUSICALES.
L’ALFÀS DEL PI – KLEMARK ESPECTáCULOS TEATRALES S.A.
L’ALFÀS DEL PI – LA COJA DANSA
L’ALFÀS DEL PI – MARCO ANTONIO FLORES MACIAS (CÍA. DE DANZA Y FLAME
L’ALFÀS DEL PI – MASCARAT PRODUCCIONES
L’ALFÀS DEL PI – MATEL CULTURA
L’ALFÀS DEL PI – NOVA LUX ARTEAN
L’ALFÀS DEL PI – OPERA DIVERTIMENTO
L’ALFÀS DEL PI – PRODUCCIONES YLLANA
L’ALFÀS DEL PI – SAGA PRODUCCIONES S.L.
L’ALFÀS DEL PI – SINFONIETTA ALTEA
L’ALFÀS DEL PI – TALYCUAL PRODUCCIONES S.L.
L’ALFÀS DEL PI – TEATRO DEL CONTRAHECHO
L’ALFÀS DEL PI – TRENCADÍS PRODUCCIONS
L’ALFÀS DEL PI – TXALO PRODUKZIOAK S.L
L’ELIANA – ACTURA12 SL
L’ELIANA – ALBENA PRODUCCIONS
L’ELIANA – AMORES GRUP DE PERCUSSIÓ
L’ELIANA – ANDREAS PRITTWITZ
L’ELIANA – ARDEN PRODUCCIONES S.L.
L’ELIANA – ASSOCIACIÓ ALJUB MÚSIC
L’ELIANA – BROTHERS PROJECTIONS SL
L’ELIANA – DA CAPO
L’ELIANA – EAST END PRODUCCIONES
L’ELIANA – EL MICO ENTERTAINMENT SL
L’ELIANA – EOC PRODUCCIONES CINEMATOGRÁFICAS
L’ELIANA – EUGENI ALEMANY MAFÉ
L’ELIANA – HORTA TEATRE
L’ELIANA – IMPREBIS 2000 S.L
L’ELIANA – JUAN DIEGO SANCHIS GARCÍA
L’ELIANA – LA COMPAÑÍA DE ROW DE ROWAN S.L.
L’ELIANA – LA FINESTRA NOU CIRC
L’ELIANA – LA POBLA EN DIRECTE ASSOCIACIÓ MUSICAL (EDAS)
L’ELIANA – LA TROUPE MALABÓ
L’ELIANA – MAREA DANZA
L’ELIANA – METRONOM
L’ELIANA – NOTES & WORDS
L’ELIANA – OTRADANZA
L’ELIANA – PRO21CULTURAL
L’ELIANA – PRODUCCIONES CAMALEON
L’ELIANA – PRODUCCIONS SCURA S.L.
L’ELIANA – SAGA PRODUCCIONES S.L.
L’ELIANA – SPANISH BRASS
L’ELIANA – THE FLY HUNTER
L’ELIANA – XAROP TEATRE
L’OLLERIA – A CONTRATEMPS. MúSICA I CULTURA
L’OLLERIA – ACTURA ART GLOBAL SL
L’OLLERIA – ANTONIO COTOLI GORRIZ
L’OLLERIA – ASSOCIACIÓ ALJUB MÚSIC
L’OLLERIA – BERTAX QUINTETO CHRISTMAS
L’OLLERIA – CACTUS TEATRE
L’OLLERIA – CÍA LA NEGRA
L’OLLERIA – CIA. MADUIXA
L’OLLERIA – DANI MIQUEL
L’OLLERIA – DE SOPRANO Y ARPA
L’OLLERIA – EVENTIME PRODUCCIONES SLU
L’OLLERIA – EXCELSIOR PRODUCCIONES S.L.
L’OLLERIA – FÀBRICA DE PARAULES
L’OLLERIA – JM GESTIÓN TEATRAL
L’OLLERIA – JUAN DIEGO SANCHIS GARCÍA
L’OLLERIA – LA SUBTERRÁNEA
L’OLLERIA – MARC BENITO FERRE
L’OLLERIA – MAXIMO OPTIMO
L’OLLERIA – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
L’OLLERIA – PALMUSIC SL
L’OLLERIA – PRODUCCIONES YLLANA
L’OLLERIA – ROCHI PRODUCTIONS
L’OLLERIA – SYMPHONIA ORBITALIS
L’OLLERIA – TRENCADÍS PRODUCCIONS
L’OLLERIA – XAROP TEATRE
LA POBLA DE VALLBONA – ACTURA12 SL
LA POBLA DE VALLBONA – ALBENA PRODUCCIONS
LA POBLA DE VALLBONA – ARDEN PRODUCCIONES S.L.
LA POBLA DE VALLBONA – ASOCIACION MUSICARTS
LA POBLA DE VALLBONA – CACTUS TEATRE
LA POBLA DE VALLBONA – CÍA. SALANEGRA
LA POBLA DE VALLBONA – DANI MIQUEL
LA POBLA DE VALLBONA – DINAMO PRODUCCIO TEATRAL
LA POBLA DE VALLBONA – EL COR DE LA COSTERA
LA POBLA DE VALLBONA – EL MICO ENTERTAINMENT SL
LA POBLA DE VALLBONA – EUGENI ALEMANY MAFÉ
LA POBLA DE VALLBONA – FIL D’ARENA DANSA-TEATRE
LA POBLA DE VALLBONA – FRESCULTURA
LA POBLA DE VALLBONA – GATAMAULA PRODUCCIONS
LA POBLA DE VALLBONA – GRUP DE TREBALL SOCIAL REED 21
LA POBLA DE VALLBONA – HORTA TEATRE
LA POBLA DE VALLBONA – INDECENTS
LA POBLA DE VALLBONA – JM GESTIÓN TEATRAL
LA POBLA DE VALLBONA – LA POBLA EN DIRECTE ASSOCIACIÓ MUSICAL (EDAS)
LA POBLA DE VALLBONA – L´ESTIBA CULTURAL
LA POBLA DE VALLBONA – MIQUEL GIL
LA POBLA DE VALLBONA – POT DE PLOM
LA POBLA DE VALLBONA – PRODUCCIONES TROTAMUNDOS S.L.U
LA POBLA DE VALLBONA – PRODUCCIONES YLLANA
LA POBLA DE VALLBONA – ROCHI PRODUCTIONS
LA POBLA DE VALLBONA – SAGA PRODUCCIONES S.L.
LA POBLA DE VALLBONA – SERAFIN ZUBIRI
LA POBLA DE VALLBONA – TEATRO DEL CONTRAHECHO
LA POBLA DE VALLBONA – TONI BRIGHT
LA POBLA DE VALLBONA – TRAMANT TEATRE
LA POBLA DE VALLBONA – VDF – VALÈNCIA DANCING FORWARD
LA VILA JOIOSA – (CIA.GIRAMAGIC) – JOANA RHEINGANTZ RECODER
LA VILA JOIOSA – A CONTRACORRIENTE FILMS
LA VILA JOIOSA – A PUNT MEDIA
LA VILA JOIOSA – ACTURA12 SL
LA VILA JOIOSA – ANDREU VALOR
LA VILA JOIOSA – AVELINA PRAT
LA VILA JOIOSA – CÍA LA NEGRA
LA VILA JOIOSA – CIA. MADUIXA
LA VILA JOIOSA – COMEDYPLAN
LA VILA JOIOSA – COMPAÑÍA LÍRICA ALICANTINA
LA VILA JOIOSA – COMPANYIA GUILLEM FLUIXà
LA VILA JOIOSA – COMPANYIA TEATRE MICALET
LA VILA JOIOSA – CRIT COMPANYIA DE TEATRE
LA VILA JOIOSA – DANI MIQUEL
LA VILA JOIOSA – EDUARDO GUERRERO
LA VILA JOIOSA – EGEDA
LA VILA JOIOSA – EL COR DE LA COSTERA
LA VILA JOIOSA – ELáSTICA FILMS, SOCIEDAD LIMITADA
LA VILA JOIOSA – EMMA LOBO
LA VILA JOIOSA – EQM SERVEIS CULTURALS
LA VILA JOIOSA – FÀBRICA DE PARAULES
LA VILA JOIOSA – FAMA YMEDIO
LA VILA JOIOSA – FESTUC TEATRE, S.L.
LA VILA JOIOSA – GESTORA DE NUEVOS PROYECTOS
LA VILA JOIOSA – HAMPA STUDIO
LA VILA JOIOSA – HORTA TEATRE
LA VILA JOIOSA – INSPIRA TEATRE
LA VILA JOIOSA – J. TESTI TAJADA
LA VILA JOIOSA – JAIBO FILMS
LA VILA JOIOSA – LA CANICA
LA VILA JOIOSA – LA COMPAÑÍA DE ROW DE ROWAN S.L.
LA VILA JOIOSA – LA TROUPE MALABÓ
LA VILA JOIOSA – LOW FILMS AIE
LA VILA JOIOSA – MAREA DANZA
LA VILA JOIOSA – MARIE DE JONGH
LA VILA JOIOSA – MESTIZARTE EVENTS, S.L
LA VILA JOIOSA – MIGUEL LLORENS
LA VILA JOIOSA – NADIE ES PERFECTO PC
LA VILA JOIOSA – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
LA VILA JOIOSA – ORTHEMIS ORCHESTRA
LA VILA JOIOSA – PLANETA FAMA SLU
LA VILA JOIOSA – PRO21CULTURAL
LA VILA JOIOSA – RAMÓN ALÒS
LA VILA JOIOSA – ROCHI PRODUCTIONS
LA VILA JOIOSA – SUICA FILMS
LA VILA JOIOSA – SUNRISE PICTURES
LA VILA JOIOSA – TE DEJO FILMS AIE
LA VILA JOIOSA – TITZINA
LA VILA JOIOSA – TRAJÍN TEATRO
LA VILA JOIOSA – TVON PRODUCCIONES
LA VILA JOIOSA – TXALO PRODUKZIOAK S.L
LA VILA JOIOSA – VÍCTOR PALACIOS
LLÍRIA – ACTURA12 SL
LLÍRIA – ADRIáN NOVELLA SANVICTORINO
LLÍRIA – ALBENA PRODUCCIONS
LLÍRIA – CACTUS TEATRE
LLÍRIA – CAMERATA HäNDEL
LLÍRIA – CIA. MADUIXA
LLÍRIA – COMA 14 TEATRO
LLÍRIA – COMPANYIA TEATRE MICALET
LLÍRIA – CRIT COMPANYIA DE TEATRE
LLÍRIA – ELCOSHOW – MELOMANS – ARTEA
LLÍRIA – EQM SERVEIS CULTURALS
LLÍRIA – EUROMUSIC
LLÍRIA – FRESCULTURA
LLÍRIA – FUNDACIÓN SOCIALMUSIK
LLÍRIA – HORTA TEATRE
LLÍRIA – IMPREBIS 2000 S.L
LLÍRIA – KULUNKA TEATRO
LLÍRIA – LA COMPAÑÍA DE ROW DE ROWAN S.L.
LLÍRIA – LA PEYDRO
LLÍRIA – MARI CARMEN FORTEA MANZANO
LLÍRIA – METRONOM
LLÍRIA – NO FALLA
LLÍRIA – ORFEÓ UNIVERSITARI DE VALÈNCIA
LLÍRIA – POT DE PLOM
LLÍRIA – PRO21CULTURAL
LLÍRIA – PRODUCCIONES YLLANA
LLÍRIA – ROCHI PRODUCTIONS
LLÍRIA – SPANISH BRASS
LLÍRIA – TEATRE DE L’ABAST
LLÍRIA – TEATRE DE LABAST
LLÍRIA – TEATRO DEL CONTRAHECHO
LLÍRIA – VDF – VALÈNCIA DANCING FORWARD
MANISES – ACTÚA MUSIC
MANISES – ALTV PRODUCCIONES ARTISTICAS S.L.U
MANISES – AMIMIC TEATRE
MANISES – ATLàNTIC
MANISES – BALA MUSIC & SHOW
MANISES – BERTOMEU
MANISES – CACTUS TEATRE
MANISES – COMPANYIA HONGARESA DE TEATRE
MANISES – DA. TE DANZA
MANISES – DH14 PRODUCCIÓN S.L.
MANISES – DINAMO PRODUCCIO TEATRAL
MANISES – ESCLAFIT TEATRE
MANISES – ESPECTáCULOS AMB
MANISES – ESPECTÁCULOS PINKERTON SL
MANISES – EVENTIME PRODUCCIONES SLU
MANISES – EXCELSIOR PRODUCCIONES S.L.
MANISES – GONZALO SANTAMARIA
MANISES – HORTA TEATRE
MANISES – IMAGEN Y SEMEJANZA SL (ELS JOGLARS)
MANISES – JAUME JOSEP COSTA I SOLER (TARANNÀ TEATRE)
MANISES – JM GESTIÓN TEATRAL
MANISES – JUAN DIEGO SANCHIS GARCÍA
MANISES – LA COMPAÑÍA DE ROW DE ROWAN S.L.
MANISES – LA FINESTRA NOU CIRC
MANISES – LA TOURNÉ TEATRO
MANISES – LA TROUPE MALABÓ
MANISES – LYDIA VILLALBA SORIANO
MANISES – METRONOM
MANISES – MIRIAM ENCINAS LAFFITTE
MANISES – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
MANISES – PRO21CULTURAL
MANISES – PRODUCCIONES YLLANA
MANISES – PRODUCCIONS SCURA S.L.
MANISES – REINA ROJA
MANISES – ROSA ANA MIRA TALÓN (MIRA ROSANA PROYECTOS TEATRAL
MANISES – SAGA PRODUCCIONES S.L.
MANISES – TEATRE DE LABAST
MANISES – TEATRO DEL CONTRAHECHO
MANISES – TRAMANT TEATRE
MANISES – TWIST PRO
MANISES – TXALO PRODUKZIOAK S.L
MANISES – VERONICA ROMERO SOTOCA
MASSAMAGRELL – ADOS TEATROA
MASSAMAGRELL – ARACALADANZA,S.L.
MASSAMAGRELL – ARDEN PRODUCCIONES S.L.
MASSAMAGRELL – CACTUS TEATRE
MASSAMAGRELL – CIA. MADUIXA
MASSAMAGRELL – COMPANYIA TEATRE MICALET
MASSAMAGRELL – EMMA LOBO
MASSAMAGRELL – ESCLAFIT TEATRE
MASSAMAGRELL – FOCUS
MASSAMAGRELL – FRESCULTURA
MASSAMAGRELL – GESTIÓN Y PRODUCCIÓN BAKTY, S.L.
MASSAMAGRELL – HORTA TEATRE
MASSAMAGRELL – JAVIER ARANDA GRACIA
MASSAMAGRELL – JUJA TEATRE
MASSAMAGRELL – LA TROUPE MALABÓ
MASSAMAGRELL – MAREA DANZA
MASSAMAGRELL – MARIA PILAR LOPEZ GARCIA
MASSAMAGRELL – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
MASSAMAGRELL – PENTACION S.A.
MASSAMAGRELL – PRODUCCIONES YLLANA
MASSAMAGRELL – ROSA ANA MIRA TALÓN (MIRA ROSANA PROYECTOS TEATRAL
MASSAMAGRELL – TEATRO DEL CONTRAHECHO
MASSANASSA – ACTURA12 SL
MASSANASSA – CIA. MADUIXA
MASSANASSA – EXCELSIOR PRODUCCIONES S.L.
MASSANASSA – HORTA TEATRE
MASSANASSA – IMAGEN Y SEMEJANZA SL (ELS JOGLARS)
MASSANASSA – LA COMPAÑÍA DE ROW DE ROWAN S.L.
MASSANASSA – LA TOURNÉ TEATRO
MASSANASSA – MAQUINANT TEATRE
MASSANASSA – PRODUCCIONES YLLANA
MASSANASSA – TEATRE DE L’ABAST
MASSANASSA – TRENCADÍS PRODUCCIONS
MELIANA – ADRIáN NOVELLA SANVICTORINO
MELIANA – BULLANGA
MELIANA – CACTUS TEATRE
MELIANA – CÍA LA NEGRA
MELIANA – GATAMAULA PRODUCCIONS
MELIANA – HORTA TEATRE
MELIANA – LA PEYDRO
MELIANA – LAMAR
MELIANA – MAREA DANZA
MELIANA – NACHO DIAGO PRODUCCIONES EN LA LUNA S.L
MELIANA – TRIAPASÓN
MONÒVER – AMIMIC TEATRE
MONÒVER – AVELINA PRAT
MONÒVER – BEGOÑA SOLER
MONÒVER – CACTUS TEATRE
MONÒVER – CÍA LA NEGRA
MONÒVER – DAVID CONSUEGRA GÓMEZ (ACROBàCIA MíNIMA)
MONÒVER – EL FEDITO
MONÒVER – ESCLAFIT TEATRE
MONÒVER – HORTA TEATRE
MONÒVER – LA TROUPE MALABÓ
MONÒVER – MARISA CRESPO Y MOISES ROMERA
MONÒVER – MÚCAB DANS
MONÒVER – OTRADANZA
MONÒVER – QUATRE FILMS
MONÒVER – SUBCIELO DANZA AÉREA – PABLO M. CUELLO
MONÒVER – TERRITORIO VIOLETA S.L.
MONÒVER – TRÉBOL TEATRO
MONÒVER – TRIAPASÓN
MONTSERRAT – ADRIáN NOVELLA SANVICTORINO
MONTSERRAT – ARDEN PRODUCCIONES S.L.
MONTSERRAT – BAMBALINA TITELLES
MONTSERRAT – CARLA CHILLIDA/ ATIROHECHO
MONTSERRAT – CIA. MADUIXA
MONTSERRAT – COCINANDODANZA
MONTSERRAT – CRIT COMPANYIA DE TEATRE
MONTSERRAT – DISPARATARIO
MONTSERRAT – FRESCULTURA
MONTSERRAT – HOP! GESTIÓ TEATRAL
MONTSERRAT – JM GESTIÓN TEATRAL
MONTSERRAT – JOSE ANTONIO PORTILLO VESGA
MONTSERRAT – LA FAMÍLIA POLÍTICA
MONTSERRAT – LA TETA CALVA
MONTSERRAT – LA TROUPE MALABÓ
MONTSERRAT – MAREA DANZA
MONTSERRAT – TEATRE DE CAIXÓ
MONTSERRAT – TEATRO DE LA CATRINA
MONTSERRAT – TEATRO DEL CONTRAHECHO
MORELLA – DANI MIQUEL
MUSEROS – AMIMIC TEATRE
MUSEROS – COMPAñIA DE DANZA MARROCH
MUSEROS – DH14 PRODUCCIÓN S.L.
MUSEROS – DISPARATARIO
MUSEROS – FLOC TEATRE
MUSEROS – FORUM TEATRE I EDUCACIÓ
MUSEROS – FRESCULTURA
MUSEROS – GALITOON
MUSEROS – GESTIÓN Y PRODUCCIÓN BAKTY, S.L.
MUSEROS – HORTA TEATRE
MUSEROS – KALA TEATRE
MUSEROS – KLEMARK ESPECTáCULOS TEATRALES S.A.
MUSEROS – LA TROUPE MALABÓ
MUSEROS – MAREA DANZA
MUSEROS – PEPA CASES
MUSEROS – PRODUCCIONES YLLANA
MUSEROS – TEATRE DE LA CAIXETA SL
MUSEROS – TRENCADÍS PRODUCCIONS
MUSEROS – VISITANTS + LA MEDUSA
MUTXAMEL – BAMBALINA TITELLES
MUTXAMEL – CIA. MADUIXA
MUTXAMEL – COMPAÑÍA DE DANZA JOSÉ SORIANO
MUTXAMEL – COMPAñIA DE DANZA MARROCH
MUTXAMEL – DANI MIQUEL
MUTXAMEL – DIAMANTE SHOW
MUTXAMEL – IVAN JIMENEZ LORENZO (LOS RECOLECTORES TEATRO)
MUTXAMEL – MUNDO IMAGINARIUS
MUTXAMEL – TEATRO DEL CONTRAHECHO
NULES – IMPREBIS 2000 S.L
NULES – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
OLIVA – DISPARATARIO
OLIVA – EL CAU DE L’UNICORN S.L.
OLIVA – LA COJA DANSA
OLIVA – LA TETA CALVA
OLIVA – LA TROUPE MALABÓ
ONDA – ALEJANDRO LÓPEZ GARCÍA
ONDA – AMIMIC TEATRE
ONDA – ASSOCIACIÓ CULTURAL ONDA I MUSICA
ONDA – AUDIOVISUALES LA FIESTA SL
ONDA – BEGINNERS 2021, A.I.E.
ONDA – BEMUSIC
ONDA – CINES CASTELLON S.L.
ONDA – CONMOVE ESPECTÁCULOS
ONDA – DESCALZOS PRODUCCIONES S.L.
ONDA – DH14 PRODUCCIÓN S.L.
ONDA – DOLçA BELLAS ARTES S.L
ONDA – DOMINGO MARTINEZ BELAIRE
ONDA – EMILIA YAGÜE PRODUCCIONES
ONDA – EUGENI ALEMANY MAFÉ
ONDA – FLOC TEATRE
ONDA – FOCUS
ONDA – HORTA TEATRE
ONDA – IMPREBIS 2000 S.L
ONDA – JM GESTIÓN TEATRAL
ONDA – JOSE DOMINGO MAÑEZ SIFRE
ONDA – JOSé LUíS LAGO PRODUCCIONES ARTíSTICAS
ONDA – JUJA TEATRE
ONDA – LA COMPAÑÍA DE ROW DE ROWAN S.L.
ONDA – MORIARTY & HOLMES
ONDA – NOVA LUX ARTEAN
ONDA – OCULTAS PRODUCCIONES
ONDA – PENTACION S.A.
ONDA – SAGA PRODUCCIONES S.L.
ONDA – TRENCADÍS PRODUCCIONS
ONDA – TURI SUMMER SL
ONDA – TXALO PRODUKZIOAK S.L
ONDA – ZEUS TOMAS PRODUCCIONES ARTISTICAS SL
ONDARA – ANDREU VALOR
ONDARA – ASSOCIACIÓ ALJUB MÚSIC
ONDARA – CACTUS TEATRE
ONDARA – CARMEN PAULA ROMERO
ONDARA – EL CAU DE L’UNICORN S.L.
ONDARA – EN CLAVE DE CLOT
ONDARA – GAZPATXO FESTCULTURA
ONDARA – GRUP DE TREBALL SOCIAL REED 21
ONDARA – HORTA TEATRE
ONDARA – JM GESTIÓN TEATRAL
ONDARA – JUAN DIEGO SANCHIS GARCÍA
ONDARA – LA TROUPE MALABÓ
ONDARA – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
ONDARA – PRO21CULTURAL
ONDARA – ROSA ANA MIRA TALÓN (MIRA ROSANA PROYECTOS TEATRAL
ONDARA – SPINISH CIRCO
ONTINYENT – 4UCONCERT
ONTINYENT – ALBERT PLA /ENUNPLISPLASMÚSICA S.L
ONTINYENT – BAMBALINA TITELLES
ONTINYENT – CENTRO DE ARTE PRODUCCIONES TEATRALES S.L
ONTINYENT – CIA. MADUIXA
ONTINYENT – COMEDYPLAN
ONTINYENT – DéCIMO X ARTE S.L
ONTINYENT – ELENA CARRASCAL DOMÍNGUEZ
ONTINYENT – EMA CREATIVIDAD MUSICAL S.L
ONTINYENT – FOCUS
ONTINYENT – JM GESTIÓN TEATRAL
ONTINYENT – JUAN DIEGO SANCHIS GARCÍA
ONTINYENT – LOSDEDAE SL
ONTINYENT – MÚCAB DANS
ONTINYENT – NEU AL CARRER COOP. V.
ONTINYENT – ORQUESTRA DE CAMBRA DE L’EMPORDÀ
ONTINYENT – OTRADANZA
ONTINYENT – PRODUCCIONES YLLANA
ONTINYENT – ROCHI PRODUCTIONS
ONTINYENT – SERGIO SEVILLA LOZANO
ONTINYENT – TEATRE DE LABAST
ONTINYENT – TRENCADÍS PRODUCCIONS
ONTINYENT – UN MILLON DE PRODUCCIONES S,L
ONTINYENT – UNITATS ARTISTIQUES IVC
ONTINYENT – XAROP TEATRE
ONTINYENT – XIP XAP
PAIPORTA – ALBERTO FERRER
PAIPORTA – ARDEN PRODUCCIONES S.L.
PAIPORTA – ARS MAGNA
PAIPORTA – BRAMANT TEATRE
PAIPORTA – CACTUS TEATRE
PAIPORTA – CIA. MADUIXA
PAIPORTA – COMEDYPLAN (RAFA ALARCÓN PRODUCCIONES SL)
PAIPORTA – COMPANYIA TEATRE MICALET
PAIPORTA – EL MICO ENTERTAINMENT SL
PAIPORTA – ELCOSHOW – MELOMANS – ARTEA
PAIPORTA – ESTRANYA CíA TEATRE
PAIPORTA – EXCELSIOR PRODUCCIONES S.L.
PAIPORTA – FIL D’ARENA DANSA-TEATRE
PAIPORTA – FRESCULTURA
PAIPORTA – GESTART MUSICAPARATODOS
PAIPORTA – GESTORA DE NUEVOS PROYECTOS
PAIPORTA – HARMONIE ENSEMBLE-ORCHESTRA
PAIPORTA – HORTA TEATRE
PAIPORTA – IMPREBIS 2000 S.L
PAIPORTA – JM GESTIÓN TEATRAL
PAIPORTA – JOSE OLMOS ALPERA (LA INTENSA DRAMAS Y COMEDIAS))
PAIPORTA – LA FAM CIA DE TEATRE
PAIPORTA – LA FINESTRA NOU CIRC
PAIPORTA – LA LARVàRIA
PAIPORTA – LA TOURNÉ TEATRO
PAIPORTA – LA TROUPE MALABÓ
PAIPORTA – MARIA ELENA DONZEL SASTRE
PAIPORTA – MARTA MARGAIX
PAIPORTA – POT DE PLOM
PAIPORTA – PRO21CULTURAL
PAIPORTA – PRODUCCIONES YLLANA
PAIPORTA – ROCHI PRODUCTIONS
PAIPORTA – SAGA PRODUCCIONES S.L.
PAIPORTA – SERAFIN ZUBIRI
PAIPORTA – SÓLIDOS MUSIC
PAIPORTA – TAKIRI SC
PAIPORTA – TEATRE DE LABAST
PAIPORTA – TITZINA
PAIPORTA – TRAMANT TEATRE
PAIPORTA – XAROP TEATRE
PAIPORTA – XARXA TEATRE SL
PATERNA – ARACALADANZA,S.L.
PATERNA – ARDEN PRODUCCIONES S.L.
PATERNA – AVANTI TEATRO
PATERNA – BAMBALINA TITELLES
PATERNA – BARCO PIRATA
PATERNA – BITò
PATERNA – CIA DE DANZA FERNANDO HURTADO
PATERNA – COCINANDODANZA
PATERNA – COMPANYIA TEATRE MICALET
PATERNA – DESCALZOS PRODUCCIONES S.L.
PATERNA – DH14 PRODUCCIÓN S.L.
PATERNA – EL CAU DE L’UNICORN S.L.
PATERNA – EXTRESOUND PRODUCCIONES S.L.U.
PATERNA – FORUM TEATRE I EDUCACIÓ
PATERNA – GRUP DE TREBALL SOCIAL REED 21
PATERNA – HORTA TEATRE
PATERNA – IBÁÑEZ & PAYÁ PRODUCCIONES
PATERNA – JAVIER ALASTRUÉ
PATERNA – JM GESTIÓN TEATRAL
PATERNA – LA COMPAÑÍA DE ROW DE ROWAN S.L.
PATERNA – LA TROUPE MALABÓ
PATERNA – LAZONA TEATRO S.L.
PATERNA – NACHO DIAGO PRODUCCIONES EN LA LUNA S.L
PATERNA – OCTUBRE PRODUCCIONES, S.L.
PATERNA – OKAPI PRODUCCIONES
PATERNA – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
PATERNA – PENTACION S.A.
PATERNA – PEQUEARTS BY ESCENOART
PATERNA – PERROS DANESES
PATERNA – PRODUCCIONES LASTRA S.L
PATERNA – PRODUCCIONES YLLANA
PATERNA – RON LALÁ
PATERNA – SAGA PRODUCCIONES S.L.
PATERNA – SECUENCIA 3 ARTES Y COMUNICACIÓN S.L.
PATERNA – SISTEMA PRODUCCIONES ARTÍSTICAS S.L.N.E.U.
PATERNA – SOM PRODUCE
PATERNA – TEATRE DE LA CAIXETA SL
PATERNA – TEATRO EN VILO
PATERNA – TRENCADÍS PRODUCCIONS
PATERNA – TXALO PRODUKZIOAK S.L
PATERNA – VISITANTS + LA MEDUSA
PEÑISCOLA – ACTURA12 SL
PEÑISCOLA – CIA LA INFAME
PEÑISCOLA – COMPANYIA LA TAL
PEÑISCOLA – ELCOSHOW – MELOMANS – ARTEA
PEÑISCOLA – JM GESTIÓN TEATRAL
PEÑISCOLA – PRODUCCIONS SCURA S.L.
PEÑISCOLA – SEDAJAZZ S.L.
PETRER – ACTURA12 SL
PETRER – ADRIÁN CARRATALÁ IBÁÑEZ
PETRER – ÀGORA GESTIÓ CULTURAL
PETRER – ALEJANDRO CANALS AZUAR
PETRER – CIA. MADUIXA
PETRER – CLAROSCURO TEATRO
PETRER – COMPAñíA DE DANZA “CAYETANA FERRáNDEZ”
PETRER – COMPAÑÍA LÍRICA ALICANTINA
PETRER – CONTRATARTE
PETRER – DANI MIQUEL
PETRER – DAVID VALERA RUIZ
PETRER – DESBARATATS TEATRE
PETRER – EL CAU DE L’UNICORN S.L.
PETRER – EL FEDITO
PETRER – EL MICO ENTERTAINMENT SL
PETRER – EL TERRÒS DE PETRER
PETRER – EMILIA YAGÜE PRODUCCIONES
PETRER – ESCLAFIT TEATRE
PETRER – GESTIÓN Y PRODUCCIÓN BAKTY, S.L.
PETRER – GONZALO SANTAMARIA
PETRER – GRUP CONTA3. LLUIS ABAD CALATAYUD
PETRER – HORTA TEATRE
PETRER – IBÁÑEZ & PAYÁ PRODUCCIONES
PETRER – IMPROVIVENCIA
PETRER – JOSE OLMOS ALPERA (LA INTENSA DRAMAS Y COMEDIAS))
PETRER – JUAN ANTONIO BLASCO SEMPERE (COL.LECTIU INTERMITENT)
PETRER – LA TROUPE MALABÓ
PETRER – LAURA AMOROS NAVARRETE
PETRER – MAPACHE EVENTS S.L.U
PETRER – MARÍA EUGENIA NAVAS CESPEDOSA
PETRER – MÓNICA PÉREZ PUCHE
PETRER – OKAPI PRODUCCIONES S.L.
PETRER – ONIRIA TEATRO
PETRER – OTRADANZA
PETRER – PERROS DANESES
PETRER – QUIQUE MONTOYA
PETRER – ROCHI PRODUCTIONS
PETRER – SAGA PRODUCCIONES S.L.
PETRER – SOMNIS TEATRO
PETRER – SUBCIELO DANZA AÉREA – PABLO M. CUELLO
PETRER – TEATRO DEL CONTRAHECHO
PETRER – TRENCADÍS PRODUCCIONS
PETRER – UNA RISA MAS
PETRER – VISITANTS + LA MEDUSA
PETRER – ZEUS TOMAS ( PRODUCCIONES MAKKA PAKKA)
PETRER – ZEUS TOMAS PRODUCCIONES ARTISTICAS SL
PICANYA – EL MICO ENTERTAINMENT SL
PICANYA – TITZINA
PICANYA – TRIAPASÓN
PICASSENT – ADRIáN NOVELLA SANVICTORINO
PICASSENT – ALAS CIRCO TEATRO
PICASSENT – ALBENA PRODUCCIONS
PICASSENT – ALTV PRODUCCIONES ARTISTICAS S.L.U
PICASSENT – ARDEN PRODUCCIONES S.L.
PICASSENT – ASOCIACION MUSICARTS
PICASSENT – BULLANGA COMPAÑÍA TEATRAL S.L.
PICASSENT – CAMERATA HäNDEL
PICASSENT – COMPANYIA TEATRE MICALET
PICASSENT – DANI MIQUEL
PICASSENT – DéCIMO X ARTE S.L
PICASSENT – DINAMO PRODUCCIO TEATRAL
PICASSENT – EL CAU DE L’UNICORN S.L.
PICASSENT – EN CLAVE DE CLOT
PICASSENT – ESPECTÁCULOS MÁS
PICASSENT – FIL D’ARENA DANSA-TEATRE
PICASSENT – FOR YOU CONCERT S.L.
PICASSENT – FRESCULTURA
PICASSENT – FUNDACION EUTHERPE
PICASSENT – HORTA TEATRE
PICASSENT – IBÁÑEZ & PAYÁ PRODUCCIONES
PICASSENT – IMPREBIS 2000 S.L
PICASSENT – INFINITY EVENTOS Y PRODUCCIONES
PICASSENT – JM GESTIÓN TEATRAL
PICASSENT – KALA TEATRE
PICASSENT – KARAOKE ROCK BAND
PICASSENT – LA BONITA SCCL
PICASSENT – LA COJA DANSA
PICASSENT – LA LARVàRIA
PICASSENT – LA PEYDRO
PICASSENT – MAREA DANZA
PICASSENT – MERIDIONAL PRODUCCIONES
PICASSENT – METRONOM
PICASSENT – MIGUEL ÁNGEL SWEENEY
PICASSENT – NACHO DIAGO PRODUCCIONES EN LA LUNA S.L
PICASSENT – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
PICASSENT – PENTACION S.A.
PICASSENT – PÉREZ&DISLA
PICASSENT – PRODUCCIONS SCURA S.L.
PICASSENT – ROBERTO HOYO CASTILLEJO (LEAMOK)
PICASSENT – SANTIAGO SIEBER SAN RAFAEL
PICASSENT – SYLVIA CARRILLO EVENTOS Y PRODUCCIONES
PICASSENT – TIAN GOMBAU-L’HOME DIBUIXAT
PICASSENT – XAMPATITO PATO
POTRIES – A CONTRATEMPS. MúSICA I CULTURA
POTRIES – ASSOCIACIÓ CULTURAL MÚSICA FICTA
POTRIES – DANI MIQUEL
POTRIES – PRO21CULTURAL
PUÇOL – ACTURA12 SL
PUÇOL – AGRUPACIóN HIJOS DE ANTONIO
PUÇOL – ALBENA PRODUCCIONS
PUÇOL – ALTV PRODUCCIONES ARTISTICAS S.L.U
PUÇOL – ARDEN PRODUCCIONES S.L.
PUÇOL – ASSOCIACIÓ ALJUB MÚSIC
PUÇOL – BROTHERS PROJECTIONS SL
PUÇOL – BULLANGA COMPAÑÍA TEATRAL S.L.
PUÇOL – CACTUS TEATRE
PUÇOL – CÍA LA NEGRA
PUÇOL – CIA. MADUIXA
PUÇOL – COMEDYPLAN
PUÇOL – COMEDYPLAN (RAFA ALARCÓN PRODUCCIONES SL)
PUÇOL – COMPANYIA TEATRE MICALET
PUÇOL – DANI MIQUEL
PUÇOL – EL GATOPARDO
PUÇOL – ELCOSHOW – MELOMANS – ARTEA
PUÇOL – EN CLAVE DE CLOT
PUÇOL – FIL MUSIC PRODUCCIONS, S.L.
PUÇOL – FRESCULTURA
PUÇOL – HORTA TEATRE
PUÇOL – JM GESTIÓN TEATRAL
PUÇOL – KLEMARK ESPECTáCULOS TEATRALES S.A.
PUÇOL – LA COMPAÑÍA DE ROW DE ROWAN S.L.
PUÇOL – LA PENÙLTIMA TEATRE
PUÇOL – MINIMÚSICA / VICTOR VELASCO
PUÇOL – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
PUÇOL – PÉREZ&DISLA
PUÇOL – PRO21CULTURAL
PUÇOL – PRODUCCIONES LASTRA S.L
PUÇOL – PRODUCCIONES YLLANA
PUÇOL – ROCHI PRODUCTIONS
PUÇOL – SEDAJAZZ S.L.
PUÇOL – SHEILA BLANCO
PUÇOL – SPANISH BRASS
PUÇOL – TEASER FILMS
PUÇOL – TRENCADÍS PRODUCCIONS
PUÇOL – VDF – VALÈNCIA DANCING FORWARD
PUÇOL – VERSONAUTAS
QUART DE POBLET – A PANADARIA
QUART DE POBLET – ARDEN PRODUCCIONES S.L.
QUART DE POBLET – ARTICA
QUART DE POBLET – ASSOCIACIÓ ALJUB MÚSIC
QUART DE POBLET – BAMBALINA TITELLES
QUART DE POBLET – CACTUS TEATRE
QUART DE POBLET – CIA. MADUIXA
QUART DE POBLET – COMA 14 TEATRO
QUART DE POBLET – DAVID ROLDAN ORU
QUART DE POBLET – EGEDA
QUART DE POBLET – EL FEDITO
QUART DE POBLET – ENNA PRODUCCIONS
QUART DE POBLET – FILMAX
QUART DE POBLET – FRESCULTURA
QUART DE POBLET – GESTIÓN Y PRODUCCIÓN BAKTY, S.L.
QUART DE POBLET – GRACIA TERREN LALANA
QUART DE POBLET – HORTA TEATRE
QUART DE POBLET – JM GESTIÓN TEATRAL
QUART DE POBLET – LA FAM CIA DE TEATRE
QUART DE POBLET – LA REGALADA
QUART DE POBLET – MARITIM MEDIA
QUART DE POBLET – MATEL CULTURA
QUART DE POBLET – NEU AL CARRER COOP. V.
QUART DE POBLET – PRO21CULTURAL
QUART DE POBLET – ROCHI PRODUCTIONS
QUART DE POBLET – SARGANTANA CIRC
QUART DE POBLET – SHEILA BLANCO & FEDERICO LECHNER
QUART DE POBLET – TAKIRI ART COMPANY
QUART DE POBLET – XAROP TEATRE
QUART DE POBLET – XARXA TEATRE SL
RAFELBUNYOL – ACTURA ARTSVALENCIA
RAFELBUNYOL – AMIMIC TEATRE
RAFELBUNYOL – ASSOCIACIó CULTURAL TARAB HISPàNICA
RAFELBUNYOL – ASSOCIACIÓ ENSEMBLE PROJECTE
RAFELBUNYOL – COMEDYPLAN
RAFELBUNYOL – COMEDYPLAN (RAFA ALARCÓN PRODUCCIONES SL)
RAFELBUNYOL – EN CLAVE DE CLOT
RAFELBUNYOL – FIL MUSIC PRODUCCIONS, S.L.
RAFELBUNYOL – FLOC TEATRE
RAFELBUNYOL – METRONOM
RAFELBUNYOL – SAGA PRODUCCIONES S.L.
RAFELBUNYOL – SOMELGRUP
RAFELBUNYOL – TAKIRI ART COMPANY
RAFELBUNYOL – TEATRE DE L’ABAST
REQUENA – ASOCIACIÓN CULTURAL PER LA DE L´U
REQUENA – ASOCIACION MUSICARTS
REQUENA – CAPELLA DE MINISTRERS (LICANUS S.L.)
REQUENA – CENTRO DE ARTE PRODUCCIONES TEATRALES S.L
REQUENA – CERCAVILA COOP V
REQUENA – JM GESTIÓN TEATRAL
REQUENA – OPERA 2001
REQUENA – PRODUCCIONES LASTRA S.L
REQUENA – SECUENCIA 3 ARTES Y COMUNICACIÓN S.L.
REQUENA – SEDAJAZZ S.L.
REQUENA – TATIANA SOLOVIEVA PRODUCCIONES
RIBA-ROJA DE TÚRIA – ALBENA PRODUCCIONS
RIBA-ROJA DE TÚRIA – CIENFUEGOSDANZA
RIBA-ROJA DE TÚRIA – DOMINGO MARTINEZ BELAIRE
RIBA-ROJA DE TÚRIA – ELCOSHOW – MELOMANS – ARTEA
RIBA-ROJA DE TÚRIA – EUGENI ALEMANY MAFÉ
RIBA-ROJA DE TÚRIA – HORTA TEATRE
RIBA-ROJA DE TÚRIA – JM GESTIÓN TEATRAL
RIBA-ROJA DE TÚRIA – LA FAM CIA DE TEATRE
RIBA-ROJA DE TÚRIA – LA TROUPE MALABÓ
RIBA-ROJA DE TÚRIA – MIGUEL CÓZAR RIERA ( LE DANCING PEPA SWING BAND)
RIBA-ROJA DE TÚRIA – OPERA 2001
RIBA-ROJA DE TÚRIA – ORTHEMIS ORCHESTRA
RIBA-ROJA DE TÚRIA – PRODUCCIONES YLLANA
RIBA-ROJA DE TÚRIA – PRODUCCIONS SCURA S.L.
RIBA-ROJA DE TÚRIA – ROCHI PRODUCTIONS
RIBA-ROJA DE TÚRIA – TIEMPO DE CULTURA
RIBA-ROJA DE TÚRIA – TIEMPO DE ZARZUELA
RIBA-ROJA DE TÚRIA – TRIAPASÓN
RIBA-ROJA DE TÚRIA – VDF – VALÈNCIA DANCING FORWARD
SAGUNT – ADOS TEATROA
SAGUNT – ALBENA PRODUCCIONS
SAGUNT – AMORES GRUP DE PERCUSSIÓ
SAGUNT – ANDREAS PRITTWITZ
SAGUNT – ANDREU VALOR
SAGUNT – ARDEN PRODUCCIONES S.L.
SAGUNT – ASOCIACIÓN CULTURAL PER LA DE L´U
SAGUNT – BORJA LÓPEZ COLLADO (TRIANGLE TEATRE)
SAGUNT – CÍA LA NEGRA
SAGUNT – COMPANYIA TEATRE MICALET
SAGUNT – DAVID VENTOSA FUERTES
SAGUNT – EL COR DE LA COSTERA
SAGUNT – EMILIA YAGÜE PRODUCCIONES
SAGUNT – ESCENAPART
SAGUNT – EUROMUSIC
SAGUNT – GESTIÓN Y PRODUCCIÓN BAKTY, S.L.
SAGUNT – HORTA TEATRE
SAGUNT – INMACULADA ESCORIHUELA BALLESTA. GOBELINS PRODUCCIONES MUSICALES.
SAGUNT – JUAN FRANCISCO LLUCH RIBERA ( SULMUSICAL )
SAGUNT – LA ESTAMPIDA
SAGUNT – MEDITERRÁNEA S.L
SAGUNT – NOVA LUX ARTEAN
SAGUNT – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
SAGUNT – OTRADANZA
SAGUNT – PENTACION S.A.
SAGUNT – PRO21CULTURAL
SAGUNT – PRODUCCIONES YLLANA
SAGUNT – ROCHI PRODUCTIONS
SAGUNT – TEATRO PARAISO S.A.L.
SAGUNT – TRAMANT TEATRE
SAGUNT – UNITATS ARTISTIQUES IVC
SAGUNT – VENTILADOR MUSIC
SANT MATEU – ALBENA PRODUCCIONS
SANT MATEU – ANDREU VALOR
SANT MATEU – CÍA LA NEGRA
SANT MATEU – COMEDYPLAN (RAFA ALARCÓN PRODUCCIONES SL)
SANT MATEU – CULTURA POPULAR CONTEMPORÀNIA, SL
SANT MATEU – ELISA M. MATALLÍN
SANT MATEU – ENTRETANTOS DANSA
SANT MATEU – EVENTIME PRODUCCIONES SLU
SANT MATEU – FRESCULTURA
SANT MATEU – HORTA TEATRE
SANT MATEU – JM GESTIÓN TEATRAL
SANT MATEU – JUAN CORTÉS
SANT MATEU – LA RAVALERA TEATRE/LAIA PORCAR RUBIO
SANT MATEU – LA RODA PRODUCCIONS
SANT MATEU – METRONOM
SANT MATEU – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
SANT MATEU – OTRADANZA
SANT MATEU – PEPA CASES
SANT MATEU – PRIMAVERA D’HIVERN
SANT MATEU – PRODUCCIONS SCURA S.L.
SANT MATEU – SERGIO SEVILLA LOZANO
SANT MATEU – SOLEDAD DESFILIS
SANT MATEU – TRENCADÍS PRODUCCIONS
SANT MATEU – VALENTí PIñOT
SANTA POLA – ANTONIO COTOLI GORRIZ
SANTA POLA – ASSOCIACIÓ CULTURAL MÚSICA FICTA
SANTA POLA – CIA. MADUIXA
SANTA POLA – CLOWNIC
SANTA POLA – DANI MIQUEL
SANTA POLA – EGEDA
SANTA POLA – ENSEMBLE DE FLAUTAS DE VALENCIA
SANTA POLA – FIL MUSIC PRODUCCIONS, S.L.
SANTA POLA – FLOC TEATRE
SANTA POLA – GALITOON
SANTA POLA – GONZALO SANTAMARIA
SANTA POLA – JM GESTIÓN TEATRAL
SANTA POLA – NEIRA&SANTAMARÍA COMPAÑÍA DE DANZA ESPAÑOLA Y FLAMENCO
SANTA POLA – ONAIR COMUNICACIÓ I PRODUCCIÓ SL
SANTA POLA – OTRADANZA
SANTA POLA – RAMONETS
SANTA POLA – SAGA PRODUCCIONES S.L.
SANTA POLA – TEATRO CHE Y MOCHE SL
SANTA POLA – TEATRO DEL CONTRAHECHO
SEGORBE – ACTURA ART GLOBAL SL
SEGORBE – ACTURA12 SL
SEGORBE – CACTUS TEATRE
SEGORBE – CIA.D’ES TRO
SEGORBE – EL PATIO TEATRO
SEGORBE – EQM SERVEIS CULTURALS
SEGORBE – HORTA TEATRE
SEGORBE – JOSé LUíS LAGO PRODUCCIONES ARTíSTICAS
SEGORBE – LA FAMÍLIA POLÍTICA
SEGORBE – LA MONDA LIRONDA TEATRE
SEGORBE – LA ZAFIRINA
SEGORBE – MERCE TIENDA
SEGORBE – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
SEGORBE – PRODUCCIONES LASTRA S.L
SEGORBE – TRENCADÍS PRODUCCIONS
SEGORBE – TXALO PRODUKZIOAK S.L
SEGORBE – WAKO DANZA/ EDUARDO ZUñIGA
SILLA – ALBENA PRODUCCIONS
SILLA – ALTV PRODUCCIONES ARTISTICAS S.L.U
SILLA – ANTONIO LEDESMA
SILLA – ARDEN PRODUCCIONES S.L.
SILLA – BUFONETA
SILLA – CACTUS TEATRE
SILLA – CIA IRENE DE LA ROSA
SILLA – CÍA LA NEGRA
SILLA – CIA. MADUIXA
SILLA – COMEDYPLAN
SILLA – COMPAñIA DE DANZA MARROCH
SILLA – COMPAÑÍA SEON
SILLA – COMPANYIA TEATRE MICALET
SILLA – DANI MIQUEL
SILLA – DIANA ACIéN
SILLA – DOMINGO MARTINEZ BELAIRE
SILLA – EL ESPEJO NEGRO
SILLA – ENDORA PRODUCCIONES
SILLA – ENNA PRODUCCIONS
SILLA – EUGENI ALEMANY MAFÉ
SILLA – EVENTIME PRODUCCIONES SLU
SILLA – FIL MUSIC PRODUCCIONS, S.L.
SILLA – FLOC TEATRE
SILLA – FRESCULTURA
SILLA – HISTRIÓN TEATRO
SILLA – HORT, ART EN MOVIMENT
SILLA – HORTA TEATRE
SILLA – IBÁÑEZ & PAYÁ PRODUCCIONES
SILLA – JOSE OLMOS ALPERA (LA INTENSA DRAMAS Y COMEDIAS))
SILLA – JOSÉ SERRADOR
SILLA – JUJA TEATRE
SILLA – KALA TEATRE
SILLA – LA COJA DANSA
SILLA – LA CREMALLERA.ART SL
SILLA – LA DALIA FILM SL
SILLA – LA EXTRANJERA
SILLA – LA FINESTRA NOU CIRC
SILLA – LA NOCHE MOVIE AIE
SILLA – LA TROUPE MALABÓ
SILLA – LA ZAFIRINA
SILLA – LAMAR
SILLA – MALATESTA TEATRE
SILLA – MAREA DANZA
SILLA – MEDITERRÁNEO MEDIA ENTERTAINMENT
SILLA – METRONOM
SILLA – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
SILLA – PEDRO P. ROSADO PC
SILLA – PÉREZ&DISLA
SILLA – POT DE PLOM
SILLA – PRIMAVERA D’HIVERN
SILLA – PRO21CULTURAL
SILLA – PRODES BOULEVARD SL
SILLA – ROBERTO HOYO CASTILLEJO (LEAMOK)
SILLA – SARGANTANA CIRC
SILLA – SOLEDAD DESFILIS
SILLA – SUICA FILMS
SILLA – THE FLY HUNTER
SILLA – TRAJÍN TEATRO
SILLA – TRAMANT TEATRE
SILLA – UNAOVARIAS
SILLA – VISITANTS + LA MEDUSA
SILLA – VORAMAR FILMS
SILLA – WANDA DISTRIBUCIóN
SILLA – WILFRID ENERGIA HUMANA
SOLLANA – A.C. CAMERATA LIRICA DE ARAGON
SOLLANA – ACTURA12 SL
SOLLANA – ALBENA PRODUCCIONS
SOLLANA – AMIMIC TEATRE
SOLLANA – ASSOCIACIÓ ALJUB MÚSIC
SOLLANA – CÍA LA NEGRA
SOLLANA – CIA. MADUIXA
SOLLANA – COCINANDODANZA
SOLLANA – COMPAñIA DE DANZA MARROCH
SOLLANA – CRIT COMPANYIA DE TEATRE
SOLLANA – DE SOPRANO Y ARPA
SOLLANA – ELCOSHOW – MELOMANS – ARTEA
SOLLANA – ESCLAFIT TEATRE
SOLLANA – ESPECTÁCULOS MÁS
SOLLANA – EUGENI ALEMANY MAFÉ
SOLLANA – FIL D’ARENA DANSA-TEATRE
SOLLANA – FRESCULTURA
SOLLANA – GALITOON
SOLLANA – HORTA TEATRE
SOLLANA – IMPREBIS 2000 S.L
SOLLANA – INMACULADA FERRER PEREZ (DRAC MAGIC TEATRE)
SOLLANA – JM GESTIÓN TEATRAL
SOLLANA – LA BèSTIA ESPECTACLES
SOLLANA – LA COMPAÑÍA DE ROW DE ROWAN S.L.
SOLLANA – LA TROUPE MALABÓ
SOLLANA – LUTHIERS CLAR
SOLLANA – MAQUINANT TEATRE
SOLLANA – NACHO DIAGO PRODUCCIONES EN LA LUNA S.L
SOLLANA – OFF ARTES ESCENICAS
SOLLANA – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
SOLLANA – TEATRE DE LABAST
SOLLANA – TEATRO DEL CONTRAHECHO
SOLLANA – THE RED VELVETS
SOLLANA – TRAJÍN TEATRO
SOLLANA – TRENCADÍS PRODUCCIONS
SOLLANA – TRIAPASÓN
SOLLANA – UNAOVARIAS
SOLLANA – XAROP TEATRE
SUECA – ÀGORA GESTIÓ CULTURAL
SUECA – ALEX MONTOYA Y RAÚL NAVARRO
SUECA – ALFONSO AMADOR
SUECA – ANDREU VALOR
SUECA – ASOCIACION MUSICARTS
SUECA – BAMBALINA TITELLES
SUECA – BEGIN AGAIN FILMS
SUECA – BRAMANT TEATRE
SUECA – CAPELLA DE MINISTRERS
SUECA – CIA. MADUIXA
SUECA – CLOWNIC
SUECA – COMPANYIA TEATRE MICALET
SUECA – DANI MIQUEL
SUECA – EGEDA
SUECA – EL BALL DE SANT VITO
SUECA – EL MICO ENTERTAINMENT SL
SUECA – ELáSTICA FILMS, SOCIEDAD LIMITADA
SUECA – ENNA PRODUCCIONS
SUECA – FILMAX
SUECA – HORTA TEATRE
SUECA – IBÁÑEZ & PAYÁ PRODUCCIONES
SUECA – INTRAT
SUECA – JAIBO FILMS
SUECA – JM GESTIÓN TEATRAL
SUECA – LA BèSTIA ESPECTACLES
SUECA – LA COMPAÑÍA DE ROW DE ROWAN S.L.
SUECA – LA DALIA FILM SL
SUECA – NAKAMURA FILMS S.L.
SUECA – NEU AL CARRER COOP. V.
SUECA – ORQUESTA DE CáMARA DE LA SOCIEDAD FILARMóNICA DE VALENCIA
SUECA – ORQUESTRA DE CAMBRA DE L’EMPORDÀ
SUECA – ORTHEMIS ORCHESTRA
SUECA – PEDRO ROSADO
SUECA – PÉREZ&DISLA
SUECA – PERIGALLO TEATRO
SUECA – PRIMAVERA D’HIVERN
SUECA – PRODUCCIONES YLLANA
SUECA – ROCHI PRODUCTIONS
SUECA – ROSA ANA MIRA TALÓN (MIRA ROSANA PROYECTOS TEATRAL
SUECA – SAGA PRODUCCIONES S.L.
SUECA – SUNRISE PICTURES
SUECA – SURTSEY FILMS SL
SUECA – TEATRO DE LA CATRINA
SUECA – TERRA A LA VISTA SLU (VICENT MONSONÍS)
SUECA – TIEMPO DE ZARZUELA
SUECA – TRENCADÍS PRODUCCIONS
SUECA – TRIAPASÓN
SUECA – UNITATS ARTISTIQUES IVC
SUECA – URBÀLIA RURANA
SUECA – VDF – VALÈNCIA DANCING FORWARD
SUMACÀRCER – ALBENA PRODUCCIONS
SUMACÀRCER – ANDREU VALOR
SUMACÀRCER – CACTUS TEATRE
SUMACÀRCER – CIA. MADUIXA
SUMACÀRCER – COMEDYPLAN
SUMACÀRCER – DISPARATARIO
SUMACÀRCER – ELCOSHOW – MELOMANS – ARTEA
SUMACÀRCER – EQM SERVEIS CULTURALS
SUMACÀRCER – FRESCULTURA
SUMACÀRCER – HORTA TEATRE
SUMACÀRCER – JM GESTIÓN TEATRAL
SUMACÀRCER – JUAN FRANCISCO LLUCH RIBERA ( SULMUSICAL )
SUMACÀRCER – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
SUMACÀRCER – PEPA CASES
SUMACÀRCER – PRO21CULTURAL
SUMACÀRCER – PRODUCCIONES YLLANA
SUMACÀRCER – PRODUCCIONS SCURA S.L.
SUMACÀRCER – TIEMPO DE CULTURA
SUMACÀRCER – VISITANTS + LA MEDUSA
TAVERNES DE LA VALLDIGNA – ALBENA PRODUCCIONS
TAVERNES DE LA VALLDIGNA – ASSOCIACIÓ CULTURAL DE CAMBRA DE TAVERNES DE LA VALLDIGNA
TAVERNES DE LA VALLDIGNA – BULLANGA COMPAÑÍA TEATRAL S.L.
TAVERNES DE LA VALLDIGNA – CIA. MADUIXA
TAVERNES DE LA VALLDIGNA – CULTURA POPULAR CONTEMPORÀNIA, SL
TAVERNES DE LA VALLDIGNA – ENNA PRODUCCIONS
TAVERNES DE LA VALLDIGNA – ESCLAFIT TEATRE
TAVERNES DE LA VALLDIGNA – EUGENI ALEMANY MAFÉ
TAVERNES DE LA VALLDIGNA – EVENTIME PRODUCCIONES SLU
TAVERNES DE LA VALLDIGNA – GONZALO SANTAMARIA
TAVERNES DE LA VALLDIGNA – GRANFELE
TAVERNES DE LA VALLDIGNA – GRUP DE TREBALL SOCIAL REED 21
TAVERNES DE LA VALLDIGNA – HORTA TEATRE
TAVERNES DE LA VALLDIGNA – JM GESTIÓN TEATRAL
TAVERNES DE LA VALLDIGNA – METRONOM
TAVERNES DE LA VALLDIGNA – NOTES & WORDS
TAVERNES DE LA VALLDIGNA – OPERA DIVERTIMENTO
TAVERNES DE LA VALLDIGNA – PALMUSIC SL
TAVERNES DE LA VALLDIGNA – PATRíCIA PARDO
TAVERNES DE LA VALLDIGNA – TEATRO DEL CONTRAHECHO
TAVERNES DE LA VALLDIGNA – UNITATS ARTISTIQUES IVC
TORRENT – TEATRO DEL CONTRAHECHO
VILA-REAL – CACTUS TEATRE
VILA-REAL – LA ZAFIRINA
VILA-REAL – PRODUCCIONES YLLANA
VILA-REAL – SAGA PRODUCCIONES S.L.
VILA-REAL – SPANISH BRASS
VILA-REAL – TIAN GOMBAU-L’HOME DIBUIXAT
VILAFRANCA – ACTÚA MUSIC
VILAFRANCA – BORN! MUSIC
VILAFRANCA – CÍA LA NEGRA
VILAFRANCA – CIA. MAR GÓMEZ
VILAFRANCA – HORTA TEATRE
VILAFRANCA – JM GESTIÓN TEATRAL
VILAFRANCA – LA RAVALERA TEATRE/LAIA PORCAR RUBIO
VILAFRANCA – METRONOM
VILAFRANCA – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
VILAFRANCA – PEPA CASES
VILAFRANCA – PÉREZ&DISLA
VILAFRANCA – PRIMAVERA D’HIVERN
VILAFRANCA – PROYECTO KAVAURI
VILAFRANCA – ROBERTO HOYO CASTILLEJO (LEAMOK)
VILAFRANCA – TRAJÍN TEATRO
VILLENA – ACTURA12 SL
VILLENA – ASOCIACION MUSICARTS
VILLENA – BLUMUSIC PRODUCCIONS
VILLENA – BULLANGA
VILLENA – CACTUS TEATRE
VILLENA – CÍA LA NEGRA
VILLENA – CIA. LA PERA LLIMONERA
VILLENA – CIA. MADUIXA
VILLENA – COCó TEATRE
VILLENA – COMEDYPLAN (RAFA ALARCÓN PRODUCCIONES SL)
VILLENA – COMPAñIA DE DANZA MARROCH
VILLENA – ELCOSHOW – MELOMANS – ARTEA
VILLENA – ETERNAS
VILLENA – FESTUC TEATRE, S.L.
VILLENA – GALITOON
VILLENA – GONZALO SANTAMARIA
VILLENA – GUILLERMO VALERO LOZANO
VILLENA – HISTRIÓN TEATRO
VILLENA – HORTA TEATRE
VILLENA – INFINITO TEATRO
VILLENA – JM GESTIÓN TEATRAL
VILLENA – LA TETA CALVA
VILLENA – LAMAR
VILLENA – LUIS GIMENEZ AMOROS (WORLD MUSIC SPIRIT)
VILLENA – MAREA DANZA
VILLENA – MUSIC2 CONNECT
VILLENA – NEU AL CARRER COOP. V.
VILLENA – OBSIDIANA XXI SCP
VILLENA – Oí EDICIóN PRODUCCIóN ARTíSTICA, S.L.
VILLENA – OPERA 2001
VILLENA – OTRADANZA
VILLENA – PÉREZ&DISLA
VILLENA – PORTAL 71
VILLENA – ROBERTO HOYO CASTILLEJO (LEAMOK)
VILLENA – ROC PRODUCCIONS BCN S.L (CIA3)
VILLENA – ROCHI PRODUCTIONS
VILLENA – SEDAJAZZ S.L.
VILLENA – TEATRO GORAKADA SL
VILLENA – TELONCILLO TEATRO
VILLENA – UNAOVARIAS
VILLENA – ZUM-ZUM TEATRE
VINARÒS – A PANADARIA
VINARÒS – ACTURA ART GLOBAL SL
VINARÒS – ALBENA PRODUCCIONS
VINARÒS – ARDEN PRODUCCIONES S.L.
VINARÒS – ATALAYA
VINARÒS – COMPANYIA DE COMEDIANTS LA BALDUFA SCCL
VINARÒS – COMPANYIA TEATRE MICALET
VINARÒS – COMPANYIA XAVIER BOBéS
VINARÒS – CRIT COMPANYIA DE TEATRE
VINARÒS – EGEDA
VINARÒS – EL FEDITO
VINARÒS – FACTORíA LOS SáNCHEZ
VINARÒS – GESTORA DE NUEVOS PROYECTOS
VINARÒS – HOP! GESTIÓ TEATRAL
VINARÒS – HORTA TEATRE
VINARÒS – JUAN CORTÉS
VINARÒS – LA LARVàRIA
VINARÒS – LA PEYDRO
VINARÒS – LA ZAFIRINA
VINARÒS – MAGRANA
VINARÒS – MEDITERRÁNEA S.L
VINARÒS – NEU AL CARRER COOP. V.
VINARÒS – POT DE PLOM
VINARÒS – PROYECTO CULTURA
VINARÒS – SALA FLYHARD PRODUCCIONS
VINARÒS – TEATRO DEL BARRIO
VINARÒS – TIAN GOMBAU-L’HOME DIBUIXAT
VINARÒS – UNITATS ARTISTIQUES IVC
VINARÒS – VISITANTS + LA MEDUSA
XÀBIA – ALBENA PRODUCCIONS
XÀBIA – AMEBA TEATRE
XÀBIA – ANTONIO COTOLI GORRIZ
XÀBIA – ARTCREAR
XÀBIA – ASOCIACION MUSICARTS
XÀBIA – ASSOCIACIÓ ALJUB MÚSIC
XÀBIA – BULLANGA COMPAÑÍA TEATRAL S.L.
XÀBIA – CACTUS TEATRE
XÀBIA – CAPELLA DE MINISTRERS (LICANUS S.L.)
XÀBIA – CRIT COMPANYIA DE TEATRE
XÀBIA – EL COR DE LA COSTERA
XÀBIA – ENCANTA 8 VEUS
XÀBIA – GALITOON
XÀBIA – HORTA TEATRE
XÀBIA – INNOVARTS MUSIC PRODUCTIONS SLU
XÀBIA – JM GESTIÓN TEATRAL
XÀBIA – LA TRÓCOLA CIRC
XÀBIA – LA TROUPE MALABÓ
XÀBIA – MARITIM MEDIA
XÀBIA – PRO21CULTURAL
XÀBIA – PRODUCCIONES LASTRA S.L
XÀBIA – QUINTET VERGER
XÀBIA – ROBERTO HOYO CASTILLEJO (LEAMOK)
XÀBIA – ROCHI PRODUCTIONS
XÀBIA – SALUDARTE COMPAñíA TEATRAL
XÀBIA – SEDAJAZZ S.L.
XÀBIA – SNIBOR PRODUCCIONES SLU
XÀBIA – TEATRO DEL CONTRAHECHO
XÀBIA – TEATRO PARAISO S.A.L.
XÀTIVA – ACTURA ART GLOBAL SL
XÀTIVA – ADOS TEATROA
XÀTIVA – ALBENA PRODUCCIONS
XÀTIVA – CACTUS TEATRE
XÀTIVA – CÍA LA NEGRA
XÀTIVA – DANI MIQUEL
XÀTIVA – EL MICO ENTERTAINMENT SL
XÀTIVA – ELCOSHOW – MELOMANS – ARTEA
XÀTIVA – EVENTIME PRODUCCIONES SLU
XÀTIVA – HOMO FABER
XÀTIVA – HORTA TEATRE
XÀTIVA – INSPIRA TEATRE
XÀTIVA – LA FAM CIA DE TEATRE
XÀTIVA – LA TROUPE MALABÓ
XÀTIVA – METRONOM
XÀTIVA – NEU AL CARRER COOP. V.
XÀTIVA – PENTACION S.A.
XÀTIVA – PRIMAVERA D’HIVERN
XÀTIVA – PRO21CULTURAL
XÀTIVA – PRODUCCIONS SCURA S.L.
XÀTIVA – TEATRE DE LABAST
XÀTIVA – TEATRO DEL CONTRAHECHO
XÀTIVA – TIAN GOMBAU-L’HOME DIBUIXAT
XÀTIVA – TRAJÍN TEATRO
XIRIVELLA – ARDEN PRODUCCIONES S.L.
XIRIVELLA – BAMBALINA TITELLES
XIRIVELLA – CASCAI TEATRE SL
XIRIVELLA – CíA CAVE CANEM
XIRIVELLA – COMPAÑÍA SEON
XIRIVELLA – CULTURA POPULAR CONTEMPORÀNIA, SL
XIRIVELLA – DH14 PRODUCCIÓN S.L.
XIRIVELLA – EL FEDITO
XIRIVELLA – ENTRECAJAS PRODUCCIONES TEATRALES
XIRIVELLA – ENTRETANTOS DANSA
XIRIVELLA – EXCELSIOR PRODUCCIONES S.L.
XIRIVELLA – FILMAX
XIRIVELLA – FORMULA PRODUCCIONES Y EVENTOS S.L
XIRIVELLA – FRESCULTURA
XIRIVELLA – GESTIÓN Y PRODUCCIÓN BAKTY, S.L.
XIRIVELLA – HORTA TEATRE
XIRIVELLA – IBÁÑEZ & PAYÁ PRODUCCIONES
XIRIVELLA – LA TROUPE MALABÓ
XIRIVELLA – L´ESTIBA CULTURAL
XIRIVELLA – MESTIZARTE EVENTS, S.L
XIRIVELLA – OLYMPIA METROPOLITANA S.A.
XIRIVELLA – OTRADANZA
XIRIVELLA – PRODUCCIONES LASTRA S.L
XIRIVELLA – PRODUCCIONES YLLANA
XIRIVELLA – ROBERTO HOYO CASTILLEJO (LEAMOK)
XIRIVELLA – UNAOVARIAS
Etiqueta
100
1000
102
120
126
140
141
143
1497
150
1500
154
157
160
180
1800
184
186
188
190
192
200
2000
213
224
225
227
230
232
233
238
248
250
2500
256
260
265
272
288
2880
289
290
293
298
299
30
300
3000
314
316
321
326
329
330
331
337
341
342
350
358
360
362
373
378
380
385
386
391
392
400
4000
403
406
410
417
420
421
424
429
430
433
437
439
450
4500
462
463
468
495
50
500
517
532
535
536
54
542
545
550
564
580
595
60
600
602
630
635
650
660
674
684
70
700
702
704
707
710
713
724
74
765
768
77
775
782
795
80
800
838
84
840
854
860
864
886
90
950
967